Склад збірної команди України з легкої атлетики на чемпіонат світу в Тегу

62

5 серпня одразу після закінчення внутрішнього чемпіонату виконавчий комітет ФЛАУ затвердив склад збірної команди України на чемпіонат світу з легкої  атлетики, що стартує 27 серпня у південнокорейському місті Тегу.

 

У переліку атлетів, котрі вирушать на чемпіонат світу 59 атлетів, але один із них поки що перебуває на листі очікування.  (у дужках зазначений вид спортсмена, найкращий результат, з яким атлет відібрався на чемпіонат та відповідність цього результату кваліфікаційному нормативу А чи В)

 

ЧОЛОВІКИ:

  1. Станіслав Мельников (400м з/б – 49.62 – В)
  2. Андрій Макарчев (довжина – на листі очікування)
  3. Євген Семененко (потрійний – 17м16см – В)
  4. Шериф Ель-Шериф (потрійний – 17м72см – А)
  5. Дмитро Дем’янюк (висота – 2.35см – А)
  6. Андрій Проценко (висота – 2м31см –А)
  7. Богдан Бондаренко (висота – 2м30см – В)
  8. Денис Юрченко (жердина – 5м62см – В)
  9. Андрій Бородкін (ядро – 20м34см – В)
  10. Андрій Семенов (ядро – 20м63см –А)
  11. Іван Гришин (диск – 64м96см – А)
  12. Олександр П’ятниця (спис – 82м61см – А)
  13. Роман Авраменко (спис – 84м30см – А)
  14. Дмитро Косинський (спис – 83м39см – А)
  15. Олексій Сокирський (молот – 77м98см –В)
  16. Олексій Касьянов (десятиборство – 8381оч – А)
  17. Назар Коваленко (спортивна ходьба 20км – 1:21.34 –А)
  18. Руслан Дмитренко (спортивна ходьба 20км – 1:22.20 –А)
  19. Олексій Казанін (спортивна ходьба 50км – 4:03.19 –А)

 

ЖІНКИ:

  1. Олеся Повх (100м – 11.24 –А, 200м – 22.58 –А. естафета 4х100м)
  2. Наталя Погребняк (100м – 11.17 – А, естафета 4х100м)
  3. Марія Рємєнь (100м – 11.21 –А, 200м – 22.68 – А) естафета 4х100м)
  4. Христина Стуй (100м – 11.41 – В, 200м – 22.93 –А, естафета 4х100м)
  5. Єлізавета Бризгіна (200м – 23.02сек –В, естафета 4х100м)
  6. Антоніна Єфремова (400м – 50.69 – А, естафета 4х400м)
  7. Лілія Лобанова (800м – 1:58.30 – А)
  8. Юлія Кревсун (800м – 1:59.32 –А)
  9. Тетяна Петлюк (800м – 1:59.79 – А)
  10. Анна Міщенко (1500м – 4:03.00 –А)
  11. Наталя Тоіас (1500м – 4:05.35 – А)
  12. Анжела Шевченко (1500м – 4:07.24 –В)
  13. Світлана Шмідт (3000м з перешкодами – 9:46.91 –В)
  14. Анастасія Рабченюк (400м з бар’єрами – 54.75 – А)
  15. Ганна Тітімець ( 400м з бар’єрами – 54.69 –А)
  16. Ганна Ярощук (400м з бар’єрами – 54.77 – А)
  17. Вікторія Рибалко (довжина – 6м87см – А)
  18. Ольга Саладуха (потрійний – 14м98см –А)
  19. Наталя Ястребова (потрійний – 14м50см –А)
  20. Руслана Цихоцька (потрійний – 14м45см – А)
  21. Вікторія Стьопіна (виста – 1м95см – А)
  22. Оксана окунева (висота – 1м94см – В)
  23. Катерина Карсак (диск – 63м52см –А)
  24. Наталя Семенова (диск – 59м60см –В)
  25. Наталя Золотухіна (молот – 72м22см – А)
  26. Віра Ребрик (спис – 61м60см –А)
  27. Наталя Добринська (семиборство – 67778оч – А)
  28. Людмила Йосипенко (семиборство – 6318оч – А)
  29. Аліна Фьодорова (семиборство – 6008оч –В)
  30. Юлія Рубан (марафон – 2:27:00 – А)
  31. Тетяна Гамера –Шмирко (марафон – 2:28:14 –А)
  32. Катерина Стеценко (марафон – 2:27:51 – А)
  33. Олена Бурковська (марафон – 2:28:42 –А)
  34. Тетяна Головченко (марафон – 2:31:36 –А)
  35. Ольга Яковенко (спортивна ходьба 20км – 1:32:08 – А)
  36. Надія Боровська (спортивна ходьба 20км – 1:32:30 – А)
  37. Олена Шумкіна (спортивна ходьба 20км – 1:34:52 В)
  38. Наталя Пигида (естафета 4х400м)
  39. Ольга Завгородня (естафета (4х400м)
  40. Учасниця естафети 4х400м (прізвище буде визначено після Кубку України у Вінниці)