Чемпіонат світу. День третій. Ранкова програма у виконанні українців.

292

Третього дня чемпіонату світу з легкої атлетики в Тегу свої виступи почали троє українських семиборок. Одразу на першому ж виді – біг 100 метрів з бар’єрами – всі троє встановили особисті рекорди. Наталя Добринська фінішувала з показником 13.43сек. Людмила Йосипенко – 13.49, Аліна Фьодорова – 14.06. У Наталі це був дев’ятий результат серед усіх учасниць, у Людмили – 15-ий, Аліна після першого виду – 25-та. 

Другий вид семиборства – стрибки у висоту одразу внесли корективи у загальний залік. Наталя Добринська, взявши 1м83см, перемістилася на п’яту сходинку з сумою 2076 очок. Людмила Йосипенко також зупинилася на висоті 1м83см. Для обох дівчат це найкращий показник нинішнього сезону. Після двох видів Людмила тримається на восьмій позиції. Аліна Фьодорова подолала планку на позначці 180см, і з сумою 1948 очок йде двадцятою.

Лідером після двох видів жіночого семиборства стала срібна призерка пекінської Олімпіади Хейліз Фонтейн. В активі американки 2228 пунктів. Чинна чемпіонка світу та Європи Джессіка Енніс йде другою – 2187 очок. Росіянка Тетяна Чернова на тертій позиції – 2093 очки. І лише двома пунктами поступається їй німкеня Дженніфер Озер.

 

Усі четверо представників України на дистанції 400 метрів з бар’єрами пройшли сьогодні перше коло чемпіонату, при чому вирішивши це завдання без добору за часом. Станіслав Мельников закінчив дистанцію зі своїм найкращим показником нинішнього сезону і потрапив до півфіналу з 11-им результатом – 49.24сек. Анатастасія Рабченюк одразу у першому раунді продемонструвала свою високу фізичну готовність, фінішувавши другою у забігові з результатом 55.08сек. У підсумку це став п’ятий показник серед усіх учасниць. Ганна Тітімець у зведеному протоколі має десяту позицію після стартового кола змагань. У своєму забігові вона фінішувала третьою – 55.40сек. Ганна Ярощук також була третьою на фініші свого забігу – 55.99сек, пройшовши до півфіналу з 15-им часом.

Попередня статтяАлексей Касьянов. От Пекина до Лондона с остановкой в Тэгу.
Наступна статтяСтаніслав Мельников: «Я ще маю чималий запас сил і швидкості»