Наталя Тобіас: «Мінімум ми виконали. Максимум поки що не підкорився»

209

У фінальному забігові на 1550 метрів серед жінок на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Тегу українка Наталя Тобіас у тактичному забігові фінішувала дев’ятою з результатом 4:08.68.

 

«Наталю,  у сьогоднішньому фіналі ти була трохи не схожа сама на себе, особливо припустившись тактичної помилки, коли відпустила далеко від себе увесь пелетон фіналу.

Мені сьогодні з перших метрів біг давався дуже важко. З півфіналом, де я почувалася, як на крилах, сьогоднішнє самопочуття не зрівняти. Я здогадувалася , що так може статися, бо бігти в три кола, та ще й на чемпіонаті світу я ще не готова фізично. Все ж таки після народження сина не минуло і двох років. Витривалість у мене вже відновилася, а ось швидкість повертається неохоче. Та й відновлення не те, що було раніше. Вочевидь, нам є ще над чим працювати і працювати. Сьогодні в фіналі я зробила все, що могла.

Сьогодні був дуже нешвидкий фінал. І прикро, що золото виграли з результатом 4:05.40, цілком реальним для тебе.

І так само для усіх інших у нашому фіналі… (сміється). Значить, поки що не час. Будемо підбиратися поближче вже у наступному році й відпрацьовувати нинішні гріхи. Будемо вчитися на помилках. Можливо, дався взнаки дуже повільний біг . Спершу дівчата ледь не пішки йшли, а потім несподівано додали в темпі. Можливо, це мене «підкосило». А можливо, як кажете ви, помилилася в тому, що відпустила суперниць. В компанії, й справді бігти легше, аніж самотужки. Нічого страшного. Працюватимемо далі. Мінімум, поставлений на цей чемпіонат ми виконали,  максимум – не вдалося. У нас все ще попереду.»