Чемпіонат світу. День сьомий. Вечірня програма.

268

Впродовж вечірньої сесії сьомого дня чемпіонату світу українські легкоатлети виступали лише в двох видах програми.

У півфінальних забігах на 800 метрів серед жінок формула виходу була наступною: по двоє перших на фініші з кожного із трьох півфіналів плюс двоє добираються за часом. Лілія Лобанова, провівши дуже грамотний забіг, фінішувала у своєму півфіналі четвертою з результатом 1:59.38сек. Результат броварчанки став 11-им серед 24-рьох півфіналісток. Юлія Кревсун в третьому півфіналі була на фініші останньою з показником 2:05.37. Вочевидь, на показаному донеччанкою результаті позначилася травма. Обидві наші середньовички не потрапили до  вирішального забігу. З найкращим результатом до фіналу вийшла чинна чемпіонка світу Кастер Семеня 1:58.07.

Завершився фінал жіночого бігу на 200 метрів. Українка Христина Стуй була не лише єдиною білою спринтеркою, котра потрапила до вісімки найсильніших на цій дистанції, а єдиною європейкою  у забігові, складаючи компанію таким асам світового спринту, як Елісон Фелікс, Кармеліта Джеттер, Вероніка Кемпбел-Браун, Деббі Фергюсон-Маккензі, Шерон Сімпсон, тощо. Потрапивши до фіналу цього забігу українка вже створила сенсацію, але ще одного дива не сталося. У серйозну боротьбу за медалі Івано-Франківська спортсменка не втрутилася, але й останньою не фінішувала, обійшовши ямайчанку Шерон Сімпсон та показавши час 23.02сек. Нагадаю, що і у попередньому забігові, й у півфіналі цієї дисципліни Христина встановлювала особисті рекорди, довівши власне досягнення до 22.79сек. Чемпіонкою світу з бігу на 200 метрів серед жінок стала ще одна представниця Ямайки Вероніка Кемпбел-Браун  зі своїм найкращим результатом нинішнього сезону – 22.22 сек.

Попередня статтяЧемпіонат світу. День сьомий. Ранкова програма у виконанні українців.
Наступна статтяЛілія Лобанова: «Я задоволена своїм бігом у півфіналі»