Чотири секунди від світового рекорду

318

Лише чотири секунди не вистачило кенійцю Вілсону Кіпсангу, аби оновити світовий рекорд свого співвітчизника Патріка Макау, встановлений п’ять тижнів  тому на Берлінському Марафоні. На BMW  Frankfurt Marathon, який нинішнього року відбувся вже в 30-тий раз, Кіпсанг подолав 42км 195м за 2:03:42, побивши свій власний минулорічний рекорд траси, який становив 2:04:57. До першої шістки у Франкфурті в чоловічому марафоні увійшли лише представники Кенії. Другим на німецькій трасі фінішував Луві Матебо – 2:05:15. Бронзовий призер змагань Альберт Матебор закінчив дистанцію за 2:05:23.

До марафону у Франкфурті лише двоє європейців долали марафон швидше за 2 години 10 хвилин у 2011 році. Тепер до них приєдналися ще троє представників Старого Світу, котрі на BMW  Frankfurt Marathon встановили особисті рекорди, фінішувавши на 12-14 місцях відповідно: поляк Генрік Жост (2:09:39), француз Абделатіф Мефта (2:09:46) та росіянин Алєксєй Рєунков (2:09:54).

Серед жінок першою на марафонській трасі Франкфурта  фінішувала представниця Ефіопії Маміту Даска. Результат переможниці 2:21:59 – новий рекорд змагань. Найкращою європейкою стала італійка Надя Еджафіні, котра фінішувала шостою з особистим рекордом 2:26:15. Загалом на марафонській дистанції у Франкфурті стартували 15 210 учасників.