Сергій Лебідь: «Шанс є завжди»

241

У Bianca Gurmanka відбулася прес-конференція за участю претендентів на нагороди чемпіонату Європи з кросу, який відбудеться 11 грудня 2011 року в Словенії.

 

 

Сергій Лебідь, який вже став не лише легендою, а й обличчям та головним ньюсмейкером цих змагань,  був досить обережним щодо прогнозів на майбутній старт, але оптимізму, звісно не втрачав.

36-річний український кросмен насьогодні залишається єдиним атлетом, котрий брав участь в усіх кросових континентальних першостях, починаючи з 1994 року. За сімнадцять попередніх років Лебідь дев’ять раз став переможцем змагань. Щодо можливості зробити це вдесяте, Сергій не втрачаючи оптимізму сказав: «Ще вчора я думав, що у мене є чудовий шанс для цього, але до Словенії  приїхали чимало дуже сильних спортсменів. Все вирішиться на дистанції. Справа в тому, що восени я пропустив майже місяць тренувань через травму.  Більш того, я не зміг провести свою традиційну підготовку в Кисловодську. Зараз там дуже багато снігу. Я спробував тренуватися в таких мовах, але змушений був спуститися з гір й повернутися в Україну. Втім, своє підготовкю вдома я цілком задоволений, але через суттєві зміни у підготовці, не можу сказати, в якій спортивній формі зараз перебуваю».

 

 

У 1999 році Сергій Лебідь вже стартував на трасі в словенській Вєлєньї. Тоді він фінішував 11-им, але зауважив: «Тоді на трасі було дуже багато грязюки. Зараз все інкакше. Це абсолютно різні змаганльні умови, тому я б не став згадувати змагання 12-річної давнини для порівняння.»

 

 

 

Lebid_Serhiy_2010Та як би не склалися змагання, Лебідь пообіцяв повернутися на чемпіонат Європи з кроссу наспуного року: «Я люблю змагатися на цьому турнірі. Зазвичай я маю два-три місяці наполеглевих і ціленаправлених тренувань. Зазвичай…. Наступного року я знову планую повернутися на кросовий європейський чемпіонат. І через два роки, і через три, а, можливо, і через п’ять. Я не знаю, скільки років я ще зможу стартувати. Рівно стільки, скільки буду перебувати у хорошій фізичній формі.»

 

 

Не відкинув Сергій і можливості виступів у майбутньому на марафонській дистанції. «Відсотків на дев’яносто я впевнений у тому, що виступлю в марафоні. Але наступного року мені б хотілося потрапити на лондонську Олімпіаду на дистанції 5000 метрів.»

 

 

Старт чоловічого забігу на чемпіонаті Європи з кросу за участю Сергія Лебедя 11 грудня 2011 року о 15.33 за київським часом. Пряму трансляцію усіх змагань можна переглянути в Інтернеті на офіційній сторінці Європейської легкоатлетичної асоціації www.european-athletics.org або за посиланням http://velenje2011.si/live

 

Попередня статтяЧеркаси запрошують…
Наступна статтяВeлeнья. Чемпіонат Європи з кросу.