Дисциплінарне покарання для рекордсмена світу

277

Чинний рекордсмен та чемпіон світу з потрійного стрибка в закритих приміщеннях Тедді Тамго отримав річну дискваліфікацію, але не за порушення антидопінгових правил, а за банальне порушення дисципліни, – повідомляє Reuters.

 

 

Ще у жовтні на тренувальній базі Булурі, що на півдні Франції, під час одного із тренувань стався інцидент, під час якого ексцентричний Тедді поскандалив із однією зі спортсменок, з якою він навіть не був знайомим. Справа дійшла до рукоприкладства. Саме через цей випадок Тамго поніс дисциплінарне покарання.

 

 

«Тамго дискваліфікований на 12 місяців, починаючи з листопада, – сказав прес-аташе Федерації легкої атлетики Франції. – При цьому половину терміну він буде дискваліфікований умовно. Крім цього Тедді має сплатити штраф у у розмірі 1500 Євро і повинен буде провести 50 годин на громадських роботах.»

 

 

Термін дискваліфікації не дозволить Тедді прийняти участь у зимовому чемпіонаті світу з легкої атлетики, але шлях на Лондонську Олімпіаду для 22-річного француза залишається відкритим.

Попередня статтяЖанна Блок і Світлана Червань дискваліфіковані на два роки
Наступна статтяМировой рекорд Макау ратифицирован