Зі світу по нитці

218

VILLEURBANNE (FRA): Відкриття нинішньої зими, стрибунка з жердиною Холлі Блісдейл показала другий за всю історію результат в закритих приміщеннях, вигравши турнір у Франції. Британка, котра останнім часом тренувалася у Франції, подолала планку на позначці 4м87 і намагалася взяти 5.01м. Переможний показник Холлі – найкращий результат у світі для двадцятирічних стрибунок з жердиною. Результат світової рекордсменки Єлєни Ісінбаєвої у цьому віці становив 4м60см.

У змаганнях чоловіків першим фінішував грек Костас Філіппідіс. Подолавши планку на позначці 5м72см, атлет повторив свій особистий і національний рекорд своєї країни, встановлений минулої зими. Результати срібного і бронзового призера Романа Меніла із Франції та Янгшенга Янга із Китаю – 5м64см.

 


WUPPERTAL (GER): У німецькому Вупперталі спеціалізовані змагання зі стрибків відбулися в 25-ий і останній раз. Про це заявили організатори турніру, посилаючись на фінансову кризу і неможливість знайти потужних спонсорів для подальшого проведення змагань. 24-річний британець Роббі Грабарз виграв тут чоловічі стрибки у висоту з найкращим результатом сезону в світі, подолавши планку на позначці 2м34см. Особистий рекорд атлет перевершив на 5 см. Росіянин Алєксєй Дмітрік фінішував другим з вдалою спробою на 2.32.

Шведка Ніколь Бачлер стала першою в секторі для стрибків з жердиною серед жінок, випередивши медалістку минулорічного чемпіонату світу Мартіну Штрутц. Результати дівчат – 4м46см.

 

 

 

NEW YORK (USA): Британець Енді Бадделей продемонстрував чудову ранню форму, розмінявши 4 хвилина на милі на 17th New Balance Games at the Armory. Результат переможця  3:57.22. Його співвітчизник Джеймс Бревер фінішував другим  3:57.92. Третім на фініші був Крейг 3:58.65. Переможницею серед жінок стала Бренда Мартінез 4:39.37.  На дистанції 800м серед жінок перемогу виборола чемпіонка NCAA 2010 року Фоеб Райт 2:02.32. Теван Еверетт виграв цю ж дистанцію серед чоловіків 1:47.70.

 

ALLENDALE (USA): Джефф Портет показав виграв турнір  Mike Lints Open на дистанції 60 метрів з бар’єрами, подолавши дистанцію за 7.66сек.

 

 

LUBBOCK (USA): Джіл Робертс виграв чоловічу чотирьохсот метрівку з показником 46.26 на Texas Tech Open.

 

RENO (USA): Бред Волкер виграв змагання стрибунів з жердиною, подолавши планку на позначці 5м80см.

 

 

MANHATTAN (USA): Литовський багатоборець Мантас Сілкаускас на турнірі Wildcat Invitational  виграв дистанцію 60 метрів з бар’єрами з результатом 7.69 сек.

 

AMES (USA): Айворі Вільямз, чий особистий рекорд на стометрівці перевищує 10-секундний рубіж, розпочав зимовий сезон на Iowa Open, подолавши дистанцію 60м за 6.66сек.  Декстер Фолк переміг тут у бігові на 60м з бар’єрами – 7.62сек.

 

 

ANCONA (ITA): Чемпіон Європи серед молоді 2009 року Даніель Греко виконав норматив відбору на зимовий чемпіонат світу, вигравши змагання з результатом 17м24см. Це лише другий стрибок атлета за 17-метрову позначку за всю його кар’єру.

 

WIEN (AUT): Медалістка чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів з бар’єрами Ваня Стамболова дебютувала на дистанції 800м на міжнародному турнірі у віденському Ferry Dusika Hall, подолавши 4 кола манежем за  2:02.03. Ще одна болгарка Венеліна Вєнєва стала першою в секторі для стрибків у висоту серед жінок з результатом 1м94см.

 

 

TRONDHEIM (NOR): Норвежка Тоньє Ангелсен, котра була четвертою на минулорічному чемпіонаті Європи серед молоді, покращила свій особистий рекорд в секторі для стрибків у висоту до позначки 1м93см.