2.35. Моравський тур відкрили поновленням світового топ-листа

223

Традиційний міжнародний турнір стрибунів у висоту, що відбувся сьогодні в Хюстопече, оновив світовий топ-лист чоловіків-висотників.

 

 

Срібний призер чемпіонату світу в Тегу Алєксєй Дмітрік  на першому етапі Моравського туру подолав висоту 2м35см. До сьогоднішнього дня росіянин поступався першістю у світовому топ-листі британцю Роббі Грабарзу, котрий 21 січня у Вуппетралі встановив особистий рекорд 2м34см. А у Хюстопече, Дмітрік, починаючи з 2м15см і до 2м31см включно, долав усі висоти з першої спроби. 2.33м покорилася Алєксєю з другого підходу, а свій особистий рекорд призер чемпіонату світу встановив з третьої спроби. Особисте попереднє досягнення для залів Дмітрік поліпшив на 1 см. В ранзі переможця росіянин замовив висоту 2.41 (рекорд Росії в приміщеннях), і був дуже близький до того, аби встановити таки новий національний рекорд своєї країни, та планка невблаганно тричі опинялася на підлозі зали.

Срібний і бронзовий призер старту в Хюстопече росіянин Іван Ухов  та чех Ярослав Баба закінчили змагання з результатом 2м31см. Наступну висоту -2.33 – обидва атлети пропустили, а ось 2.35 не покорилася жодному з них.  Іван взагалі розпочав з висоти 2м10см, яку не взяв з першої спроби. Але заради справедливості зазначимо, що чинний чемпіон світу та Європи в закритих приміщеннях намагався подолати цю висоту «ножничками» на радість чеській публіці.

 

 

У жінок переможницею змагань стала також представниця російської школи стрибків у висоту Свєтлана Школіна, котра подолала планку на позначці 1м95см. По 193см в активі двох учасниць американки Чанті Хрвард-Лав, яка, схоже, досить непогано вже змогла відновитися після народження дитини, та росіянки Ірини Гордєєвої. Після 16-місячної перерви, повєязаною з операцією на Ахілах та тривалим відновленням, в секторі з’явилася і призерка чемпіонату світу в Берліні Аріане Фрідріх. Поки що німкеня закінчила змагання на позначці 1м84см.