Зі світу по нитці

276

MOSCOW (RUS): Олімпійський чемпіон Пекіна Андрєй Сільнов виграв спеціалізовані змагання зі стрибків у висоту Кубок Москви, подолавши з першої спроби планку на позначці 2м35см, повторивши найкращий результат сезону в світі, показаний його співвітчизником Алєксєєм Дмітріком на турнірі в Густопече. Молодий росіянин Адрєй Патраков, встановивши свій особитий рекорд 2м30см, фінішував другим. З таким самим показником на третьому місці був чинний чемпіон світу та Європи в закритих приміщеннях Іван Ухов. Чемпіон Європи Алєксандр Шустов – четвертий. Висота 2м30см, підкорилася йому з третьої спроби. Українець Андрій Проценко з результатом 227см, закінчив турнір на п’ятій позиції.

BELGOROD (RUS): Бронзова призерка чемпіонату світу в естафеті 4х100м Наталя Погребняк фінішувала другою на шістдесятиметрівці  з результатом 7.35сек, поступившись однією сотою господарці змагань Єлєні Соколовій.  Олена Чебану була третьою у фіналі – 7.59сек.  Чоловічий забіг на 60 метрів виграв харків’янин Ігор Бодров – 6.70сек.

Катерина Слесаренко посіла друга місце з бігу на 400 метрів серед жінок – 55ю96сек. Першою фінішувала росіянка Єкатєріна Крекотень – 55.42. У чоловіків на цій же дистанції першим став харків’янин Дмитро Бикулов – 48.11сек.

Вікторія Молчанова виграла жіночі стрибки у довжину, показавши в останній спробі результат 6м26см.

На дистанції 800 метрів серед жінок переможницею стала Юлія Русанова. Результат росіянки – 2:00.45 є найкращий результатом сезону в світ.

VIENNA (AUT): Срібна призерка чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів з бар’єрами Ваня Стамболова показала найкращий результат зимового сезону 2012 року на гладкій чотирьохсотметрівіці – 51.26сек. На чоловічій дистанції 1500 метрів господар змагань Андреас Войта переміг з найкращим результатом європейського топ-листа – 3:38.99сек. Цей показник є особистим рекордом атлета. Британець Льюїс Мозас, котрий фінішував другим, також закінчив біг з власним досягненням – 3:41.33сек. Біг на 400 метрів серед чоловіків виграв чех Павєл Маслак – 46.60сек. Турок Алі Екбкк Кайяс фінішував другим з новим національним рекордом своєї країни для залів – 46.91сек. На чоловічій вісімсотметрівці австрієць Андреас Рапац переміг тріумфатора нещодавнього міжнародного матчу в Глазго британця Джое Томаса та чеха Якуба Холусу. Результати призової трійки 1:47.24 – 1:47.28 – 1:47.48 відповідно. У фіналі жіночого бігу на 60 метрів американка Йветт Льюїс вирвала перемогу у екс-чемпіонки світу в закритих приміщеннях ірландки Дервал О’Рурк. Резульатти дівчат 8.11 та 8.16сек.

RIGA (LAT): Айге Грабусте набрала у жіночому зимовому легкоатлетичному п’ятиборстві 4396 очок.

MALMO (SWE): Срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів 2011 року Яннік Клаусен, котрий і нинішнього року ще виступатиме в юніорській категорії, на домашньому турнірі встановив свій особистий рекорд в секторі для стрибків у висоту – 2м25см.

FAYETTEVILLE (USA): На змаганнях багатоборців Razorback Invitational Нік Росс, котрий у підсумку фінішував 11-им, набравши 5269 очок, настрибав у висоту 224см. Цей показник є найкращий результатом у світі, показаним за всю історію зимового семиборства у даній дисципліні.

Попередня статтяБОБ БІМОН І МАЙК ПАУЕЛЛ. НАРОДЖЕНІ СТРИБАТИ У ДОВЖИНУ.