Українці на «Русской Зиме»

242

5 лютого в Москві відбудеться міжнародний легкоатлетичний турнір «Русская зима», де традиційно стартуватимуть найсильніші українські легкоатлети.

 

Так головними фаворитками на перемогу на дистанції 60 метрів серед жінок будуть чинні чемпіонка та срібна призерка минулорічного чемпіонату Європи в закритих приміщеннях Олеся Повх та Марія Рємєнь. Головними конкурентками запорізьких спринтером стануть чемпіонка світу в закритих приміщень 2008 року Анжела Вільямз, багачка Чавндра Старруп, литовка Ліна Грінчикайте та американка Тіффані Траунсенд.

 

 

На дистанції 400 метрів на старт має вийти чемпіонка Європи серед юніорів Юлія Баралєй. Втім, фавориткою на цій дистанції буде срібна призерка чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів з бар’єрами Ваня Стамболова. Нинішнього сезону болгарка має в активі найкращий результат сезону в світі на гладкій чотирьохсотмерівці.

 

 

Руслан Дмитренко, котрий фінішував восьмим на чемпіонаті світу в Тегу, стартуватиме на дистанції 5000 метрів у спортивній ходьбі. Серед учасників – чемпіон світу та Олімпійських Ігор Валєрій Борчін , чемпіон світу Сєргєй Бакулін, срібні призери чемпіонату світу в Тегу Владімір Канайкін та Дєніс Ніжегородов, а також чемпіон Європи з Франції Йохан Дініз.

 

 

Олена Шумкіна матиме не менш потужну конкуренцію в спортивній ходьбі на 3000м. Головною зіркою цієї дисципліни стане чемпіонка світу, Європи та Олімпійських Ігор Ольга Каніськіна.

 

 

Срібний призер чемпіонату Європи Максим Мазурик серед суперників у секторі для стрибків з жердиною матиме срібного призера чемпіонату світу в Тегу кубинця Ласаро Борхеса, лідера світового сезону Дмітрія Стародубцева, а також срібного призера пекінської Олімпіади Євгєнія Лукьяненка.

 

 

Переможець молодіжного чемпіонату Європи Богдан Бондаренко та чемпіон світу 2005 року Юрій Кримаренко змагатимуться з Олімпійським чемпіоном Андрєєм Сільновим (лідер світового сезону), чемпіоном Європи Алєксандром Шустовим, бронзовий призер чемпіонату світу в Тегу багамець Тревор Беррі.

Попередня статтяНовий рекорд України від Наталі Тобіас
Наступна статтяЗі світу по нитці