Наталя Лупу у фіналі бігу на 800 метрів

199

Закінчилися попередні змагання з бігу на 800 метрів серед жінок на чемпіонаті світу з легкої атлетики у закритих приміщеннях. У цьому виді програми стартувала лише одна українка Наталя Лупу. Аби пробитися до фіналу напряму, Наталі потрібно було лише вигравали свій забіг, або ж потрапляти до трійки тих, хто добереться до вирішального забігу за часом. Невигідність позиції Наталі була в тому, що вона стартувала одразу в першому забігові, де фінішувала третьою, проте зі своїм особистим зимовим рекордом 2:01.17. У мікст-зоні Наталя благала лише про одне, аби її результат дозволив пробитися до фіналу. Молитви українки не залишилися не почутими. Лупу добралася до фіналу останньою, а отже вже потрапила до шістки найсильніших.

 

 

 

«Перед стартом я отримала конкретні настанови: бігти швидко і потрапляти до фіналу, – говорить Наталя після забігу. – ніби то і біг був непоганим, але результатом я взагалі незадоволена.

Ти вважаєш, що особистий рекорд у забігові чемпіонату світу – це поганий показник?

Як особистий рекорд?

Ти пробігла за 2:01.17…

Не може бути! Невже я подивилася не той результат? Господи, дай мені можливості потрапити до фіналу. Я так цього хочу! Адже для мене було більш комфортно, аби наші змагання відбувалися не два, а в три кола. Бо вже занадто жорстка формула виходу до вирішального забігу. Малесенька помилка може дорогого вартувати. Суперниці всі сильні й досвідчені, тому тут ледь не вирішальну роль відіграє психологія спортсмена. Аби забіг пішов у більш повільному темпі, я б, мабуть, сама б виходила в лідери і тягла на собі всю компанію. Хоча, відверто кажучи, я зовсім не вмію це робити. У фіналі буде зовсім інша боротьба і я хочу її відчути, як ніколи!»

Натомість Олександр Борисюк, котрий стартував на дистанції 1500 метрів у своєму забігові перетнув фініш восьмим з результатом 3:44.28сек, не потрапивши до вирішального забігу. У підсумку двох забігів результат Борисюка став 15-тим. Найкращий результат першого кола у цьому виді в активі марокканця Абдалааті Ігуйдкра – 3:38.41сек.Можливість розміщення актуального коментаря здійснена завдяки нашому роумінг-партнеру – компанії міжнародного мобільного зв’язку EUREKA
Попередня статтяШмідт і Тобіас у фіналі жіночого бігу на 3000м.
Наступна статтяЖіноче п’ятиборство. Наталя Добринська – чемпіонка світу з новим світовим рекордом!