Наталя Пигида зупинилася в кроці від фіналу

270

Під завісу першого дня чемпіонату світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях відбулися півфінали бігу на 400 метрів серед жінок. У першому з них стартувала Наталя Пигида. Аби пройти до вирішального забігу українці потрібно було фінішувати у двійці перших. Наталя відчайдушно боролася за це право, та на фініші все ж таки поступилися екс-чемпіонці світу серед юніорів американці Наташі Хастінгс та срібній призерці чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів з бар’єрами болгарці Вані Стамболовій. Однак, у підсумку Наталя показала не лише найкращий свій результат нинішнього року – 51.98сек – а й пробігла краще, аніж переможниця і друга атлетка на фініші у другому забігові.  Але добору за часом у фінал цього разу не було и Наталя зашилися в кроці від розіграшу медалей на чемпіонаті світу.

 

«Слів нема. Просто дуже-дуже прикро, що так вийшло. Я знаю, що у фіналі могла боротися за призові місця, – сказала Наталя після фінішу. – Тим паче, що і помилок під час бігу як таких я не зробила. Просто потрапила у ситуацію штовханини, в якій винною була не я.»

«Наталя – справжній боєць. Вона сьогодні зробила все можливе і неможливе в ситуації, що склалася. – Резюмував після старту головний тренер збірної України з легкої атлетики Олександр Апайчев. – Саме так потрібно підходити до виступів у попередніх забігах і у півфіналах. Виступати так, ніби кожне коло – останнє. Її стиль боротьби і самовідданість мають стати прикладом для кожного атлета нашої збірної, який змагається у бігових дисциплінах.»

Можливість розміщення актуального коментаря здійснена завдяки нашому роумінг-партнеру – компанії міжнародного мобільного зв’язку EUREKA.