Новий національний рекорд України в чоловічій естафеті 4х400м

234

Закінчилися забіги у чоловічій естафеті 4х400м. Збірна України у складі Михайла Книша, Володимира Буракова, Дмитра Бікулова та Євгена Гуцола встановили новий національний рекорд у цій дисципліні для закритих приміщень, фінішувавши за 3:08.92сек.

 

Втім, пройти до фіналу зимового чемпіонату світу нашим хлопцям не вдалося, не зважаючи на те, що у підсумку вони показали шостий результат. Але до фіналу відбиралися по дві команди переможниці з кожного з двох забігів, і ще дві добиралися за часом. Так ось у першому забігові іспанський квартет, який був другим на фініші з показником лише 3:10.51сек, вийшов до вирішального забігу чоловічої естафети. Найкращий результат у попередніх забігах показали британці – 3:07.45. Американці поступилися їм лише двома сотими секунди.

 

 

«На жаль, нам дещо не пощастило із забігом, – резюмував після фінішу Михайло Книш, котрий біг на першому етапі. – Перший забіг був значно слабшим. Там би ми поступилися лише американцям, а тут з таким високим показником ми залишилися поза бортом фінального забігу. Прикро бодай тому, що ми реально могли покращити сьогоднішній наш результат ще й у фіналі, не зважаючи на те, що відпрацювали попереднє коло на всі сто відсотків, не шкодуючи власних сил. Новий національний рекорд – красномовне тому підтвердження.»
 

«Завдання мінімум ми виконали, – доповнює Володимир Бураков. – Тренери давали настанову не шкодувати власних сил і зробити все можливе, аби показати красивий біг і високий результат. Шкода, що це нам не дозволило просіятися крізь кваліфікаційне коло. Втім, команда у нас молода. Разом ми щойно почали працювати, то ж до літа маємо реальні шанси збігатися й тісно спрацюватися, аби виконати кваліфікаційний олімпійський норматив. Досвіду нам ще вочевидь бракує.»
 

«І це добре було помітно на моєму останньому етапі, – підсумовує Євген Гуцол. – Звісно, я розумів, яка відповідальність лежить на мені на завершальних двох колах. Першої помилки я припустився під час прийому естафетної палички. Справа в тому, що до цього я виступав лише на перших етапах і ніколи не приймав паличку. Ось й припустився тут помилки, яка призвела до першого за мешкання. Потім була ще одна огріха, але вже тактична. Прийнявши естафету п’ятим, я пропустив попереду себе чеського атлета, просто не встигнувши зреагувати на його ривок. Звісно, на фініші я цю позицію знову «відборов», але саме через це ми втратили ще кілька десятих. Адже пропустивши суперника попереду, я почав на нього натикатися, збився з темпу і практично по-новому почав свій біг.  Найголовніше зараз, зробити висновки з припущених помилок і не робити їх у майбутньому. Все це дорогоцінний досвід. А за можливість його придбання ми щиро дякуємо тренерам, котрі повірили у нас і дали можливість випробувати сили не на звичайному міжнародному турнірі, а на чемпіонаті світу.»

 

 Можливість розміщення актуального коментаря здійснена завдяки нашому роумінг-партнеру – компанії міжнародного мобільного зв’язку EUREKA.

 

Попередня статтяЕль-Шериф і Облещук поза фіналами
Наступна статтяАхкозова і Проценко не пройшли кваліфікації