Чемпіонат світу. 3000 м жінки. Фінал.

237

Закінчився фінал жіночого бігу на 3000 метрів серед жінок, де стартували дві українки Наталя Тобіас та Світлана Шмідт. У підсумку дівчата фінішувала на 9-ому та 10-му місцях з результатами 9:00.78сек та 9:03.99сек відповідно.

 

 

«Особисто мені на більше й годі було сподіватися, – сказала Наталя Тобіас. – Як для ситуації, коли ми не вели спеціальної підготовки до чемпіонату світу, як для того, що це моя не основна дистанція, – це цілком очікуваний результат. Власне, ще й ноги у мене були сьогодні занадто важкими. Я ще зранку відчула біль в ікро ножних м’язах, – надокучливий та пронизливий. Та й давайте будемо відвертими, як мені з особистим рекордом в майже дев’ять хвилин можна на рівних змагатися з тими, хто сьогодні фінішував по 8хвилин 40 секунд, а в активі має результати з 8:30? Втім, я трималася скільки могла. Але вже коли темп фіналу піднявся занадто, довелося відпускати групу від себе…»


Можливість розміщення актуального коментаря здійснена завдяки нашому роумінг-партнеру – компанії міжнародного мобільного зв’язку EUREKA.

Попередня статтяНаталя Лупу – срібна призерка чемпіонату світу
Наступна статтяЖіночу естафету 4х400м дискваліфіковано