27 березня Україна проститься з Дмитром Поляковим

301

Пішов з життя Заслужений діяч фізичної культури та спорту України, особистий тренер Олімпійської чемпіонки Пекіна з легкоатлетичного семиборства Наталі Добринської – Дмитро Поляков.  Серце Дмитра зупинилося 25 березня 2012 року на 48-ому році життя через стрімке прогресування онкологічного захворювання.

Дмитро Поляков займався боксом, але, потрапивши на стадіон, влюбився в Королеву спорту ледь не з першого погляду. Кар’єру тренера з легкої атлетики Дмитро почав лише на початку 2007 року, взявшись тренувати Наталю Добринську. Вже за півтора року його єдина вихованка піднялася на найвищу сходинку олімпійського п’єдесталу у «Пташиному Гнізді» Пекіна, і це при тому, що методику легкоатлетичних тренувань і техніку усіх видів Королеви спорту Дмитро вивчав самотужки. Він був неперевершеним психологом, який одним словом міг налаштувати свою підопічну на найжорсткішу і безкомпромісну боротьбу, або ж заспокоїти у найвідповідальніші моменти. Під його керівництвом Наталя Добринська чотири рази поліпшувала національний рекорд України з зимового легкоатлетичного п’ятиборства і крім олімпійського «золота» здобувала титули срібного призера чемпіонату світу в закритих приміщеннях та срібного призера чемпіонату Європи. Два тижні тому результатом плідної праці Полякова стала перемога Наталі Добринської на чемпіонаті світу в закритих приміщеннях з новим світовим рекордом із зимового п’ятиборства.
Смерть Дмитра стала для української легкої атлетики величезною втратою.

Прощання з Дмитром Поляковим відбуватиметься з 10.00  27 березня 2012 під час відспівування у Свято-Успенському Соборі Києво-Печерської Лаври. Ховатимуть Дмитра о 13.00 на Байковому кладовищі (вул. Байкова,6). 

Федерація легкої атлетики України висловлює щирі співчуття близьким та рідним Дмитра Полякова.

 

Сумуємо…

                        Любимо…

                                                Пам’ятаємо…