Двічі бронзові. Саранськ. Кубок світу зі спортивної ходьби.

334

У російському місті Саранськ стартував Кубок світу зі спортивної ходьби. Першого дня змагань мордовську трасу випробовували юніори, юніорки та чоловіки на дистанції 20км. На рахунку українців – дві бронзи у командному заліку.

На дистанції 20 км серед чоловіків за крок від п’єдесталу в особистому заліку зупинився Руслан Дмитренко, котрий фінішував четвертим з особистим рекордом 1:20:17. Назар Коваленко був на фініші сьомим – 1:20:38. В активі Івана Лосєва 1:21:57 та тринадцята позиція. Юніор Ігор Лященко, котрий виступав у Саранську за дорослу збірну показав 57-ий результат – 1:26:49. Андрій Ковенко був 68-им – 1:28:04. Пермогу у цій дисципліні здобув китаєць Жен Ванг – 1:19:13.

У командному заліку наші чоловіки здобули бронзову нагороду, поступившись збірним командам Росії та Китаю.  Такий самий вигляд має призова трійка у командних змаганнях юніорок на дистанції 10км.

В індивідуальному заліку найкращою серед українських юніорок стала Людмила Оляновська, котра фінішувала п’ятою з особистим рекордом 46:35. Аліна Гальченко посіла десяте місце – 47:52. Валентина Мирончук прийшла на фініш 44-ою – 55:17. Золото в активі колумбійки Сандри Аренас – 45:57.

Українська команда юніорів, яка виступала на дистанції 10км, у командному заліку опинилася на восьмій позиції. Найкращим серед наших юних ходоків став Андрій Гречковський – 19 позиція. Його показник 43:36 є особистим рекордом атлета.  Владислав Лобченко фінішував 23-ім (44:10), а Юрій Шварик – 47-им (46:43). Першими командою стали росіяни. В особистому заліку перемогу здобув колумбієць Ейдер Еревало.

Другого дня змагатимуть жінки на дистанції 20км та чоловіки на дистанції 50км.