Сформована команда на чемпіонат Європи в Гельсінкі

15

На засіданні виконавчого комітету ФЛАУ, що відбувся в Ялті по закінченні національної першості, було затверджено збірну команду, яка вирушить на чемпіонат Європи з легкої атлетики, що стартує з 27 червня по 1 липня 2012 року в столиці Фінляндії. Саме там завершиться друга частина відбору національної легкоатлетичної дружини до лондонської Олімпіади.

Отже, до Гельсінкі вирушать 70 українських легкоатлетів (30 чоловіків та 40 жінок) і 30 осіб офіційної делегації.

 

 

СКЛАД КОМАНДИ:

 

 

ЧОЛОВІКИ:

100м – Сергій Смелик

200м – Сергій Смелик, Ігор Бодров

800м – Олег Каяфа, Ігор Давидов

5000м – Сергій Лебідь

10000м – Микола Лабовський, Роман Романенко

400м з/б – Станіслав Мельников, Денис Тесленко

Висота – Дмитро Дем’янюк, Андрій Проценко, Богдан Бондаренко

Потрійний – Шериф Ель-Шериф

Жердина – Максим Мазурик, Денис Юрченко

Диск – Микита Нестеренко, Олексій Семенов

Ядро – Андрій Семенов, Дмитро Савицький

Молот – Олексій Сокирський, Артем Рубанко, Андрій Мартинюк

Спис – Олександр П’ятниця, Олександр Ничипорук

Десятиборство – Олексій Касьянов

4х400м – Володимир Бураков, Віталій Бутрим, Євген Гуцол, Олексій Рємєнь, Михайло Книш, Станіслав Мельников

 

 

ЖІНКИ

100м – Олеся Повх, Наталя Погребняк

200м – Марія Рємєнь, Христина Стуй, Вікторія П’ятаченко

400м – Ксенія Карандюк, Ольга Земляк, Дар’я Приступа

800м – Лілія Лобанова, Тетяна Петлюк, Олена Жушман

1500м – Анна Міщенко, Анжела Шевченко

5000м – Людмила Коваленко

10000м – Тетяна Головченко, Ольга Скрипак

3000м з/п – Світлана Шмідт, Марія Шаталова

400м з/б – Ганна Тітімець, Анна Ярощук

Висота – Олена Холоша

Довжина – Вікторія Молчанова, Маргарита Твердохліб, Христина Гришутіна

Потрійний – Ольга Саладуха, Анна Демидова, Руслана Цихоцька

Жердина – Наталя Мазурик

Диск – Наталя Семенова, Катерина Карсак

Молот – Ганна Скидан

Спис – Віра Ребрик, Маргарита Дорожон

Семиборство – Анна Мельниченко, Людмила Йосипенко, Аліна Фьодорова

4х100м – Єлизавета Бризгіна, Олеся Повх, Наталя Погребняк, Марія Рємєнь, Христина Стуй, Вікторія П’ятаченко

4х400м – Наталя Пигида, Аліна Логвиненко, Юлія Олішевська, Ксенія Карандюк, Ольга Земляк, Дар’я Приступа,  Ганна Тітімець, Анна Ярощук