Склад збірної України на чемпіонат світу серед юніорів

0

10-15 липня Барселона прийматиме чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів. Українська збірна відправиться до іспанського міста 8 липня. До складу команди увійшли 47 спортсменів.

 

Склад збірної України з легкої атлетики для участі у юніорському чемпіонаті світу

Вікторія Ткачук (400 м; естафета 4х400 метрів)

Катерина Слюсаренко (400 м; естафета 4х400 метрів)

Оксана Ралько (200 м; естафета 4х400 метрів)

Тетяна Шевченко (400 м; естафета 4х400 метрів)

Юлія Должкова (100 м з бар’єрами)

 

Анастасія Лебідь (400 м з бар’єрами)

Олена Колесниченко (400 метрів з бар’єрами; естафета 4х400 метрів)

Анастасія Ткачук (800 м; естафета 4х400 метрів)

Олена Сідорська (800 м)

Наталія Прищепа (1500 м)

Наталія Солтан (1500 м)

Маря Ходаківська (3000 м)

Оксана Райта (3000 м з перешкодами)

Вікторія Калюжна (3000 м з перешкодами)

Людмила Оляновська (спортивна ходьба, 10 км)

Аліна Гальченко (спортивная ходьба, 10 км)

Марина Бех (стрибок у довжину)

Богдана Мельник (стрибок у довжину)

Анна Красуцька (потрійний стрибок)

Ганна Александрова (потрійний стрибок)

Тамара Бірюк (стрибок у висоту)

Ірина Геращенко (стрибок у висоту)

Ганна Шелех (стрибки з жердиною)

Ольга Зюзіна (стрибки з жердиною)

Тетяна Юрьєва (метання диска)

Вікторія Савицька (метання диска)

Альона Шамотіна (метання молота)

Валерія Семенкова (метання молота)

Катерина Дерун (метання списа)

Тетяна Фетіскіна (метання списа)

Наталія Башли (семборство)

Катерина Табашник (семиборство)

Естафета 4х400 метрів (Вікторія Ткачук, Анастасія Ткачук, Катерина Слюсаренко, Олена Колесниченко, Оксана Ралько, Анастасія Лебідь, Тетяна Шевченко, Олена Сідорська)

Володимир Супрун (100м; 200 м)

Олексій Поздняков (400 м)

Дмитро Безпам’ятний (400 м з бар’єрами)

Олександр Шелест (800 м)

Олексій Обухівський (10000 м)

Юрій Дацько (10000 м)

Іван Савка (3000 м з перешкодами)

Ігор Лященко (спортивная ходьба, 10 км)

Андрій Гречковський (спортивная ходьба, 10 км)

Владислав Мандич (стрибки з жердиною)

Владислав Черніков (штовхання ядра)

Микола Багач (штовхання ядра)

Сергій Регеда (метання молота)

Артем Полешко (метання молота)

Юрій Кушнірук (метання списа)

Тренерський склад

Ємельянцев В. М. (керівник делегації)

Каратєєв А. Є. (нач. команди)

Марунчак І. А. (лікар)

Голота С. І. (тренер-масажист)

Кушнірук А. В. (спис)

Сухоносов С. І. (молот)

Пустовойт І. Г. (висота)

Кудлацька С. Б. (спортивна ходьба)

Крушинський В. В. (довжина)

Перегінець М. І. (витривалість)

Моглібей В. Г. (жердина)

Подолянко В. З. (400 м з бар’єрами)

Марченко М. С. (400 м; потрійний)

Римко В. В. (спис)

Гудим М. П. (спринт)

Відута О. О. (ФЛАУ)

Кострицький Ю. О. (ФЛАУ)

Запасні тренери

Теплий Д. М. (3000 м з перешкодами)

Валерий Емельянцев: «Формируя команду на чемпионат мира, постарались убить сразу трех зайцев»{jcomments off}