Сергій Лебідь: «Погода на чемпіонаті Європи для всіх буде одна»

304
          Збірна України вже через кілька годин вирушить у Будапешт для участі у чемпіонаті Європи з кросу. Напередодні вильоту команди її лідер, дев’тиразовий чемпіон континенту з кросу Сергій Лебідь розповів про підготовку до змагань.
     Підготовка до чемпіонату Європи пройшла нормально. Був на зборах у Євпаторії та Кисловодську. На щастя, травми мене оминули, тому тренувався у звичному режимі.
 
Цього року ви бігтимете не лише за себе, а й за команду. Чи стане це додатковим стимулом?
      У першу чергу, бігтиму задля досягнення високого власного результату. Буду боротися за медаль. Якщо я її завоюю, то від цього виграє вся команда. Розумієте, у нас не футбол. Кожен біжить у міру своєї готовності. Хоча команда буде підганяти. Адже ти розумієш, що виступаєш не лише за себе.
 
Організатори змагань проклали трасу територією музею під відкритим небом. Мальовнича місцевість, бодай на психологічному рівні, допомагає долати дистанцію?
      Кожен спортсмен біжить на межі своїх можливостей, у нього немає часу крутити головою по сторонам. Але якщо порівнювати зі стадіоном, то це психологічно трішки легше. Хоча викладатися все одно доводиться на 100 відсотків.
 
Зима нарешті вступила у свої права. Не боїтесь, що і в Угорщині схожа погода і бігти доведеться по снігу?
      Мені доводилося бігати і по грязюці, і в сніг, і в мороз. Але погода для всіх одна – усі в рівних умовах.
Попередня статтяВікторія Рибалко допомогла збірній України з кросу з екіпіровкою
Наступна статтяДо Будапешта через Відень, або як українська команда з кросу їхала на чемпіонат Європи