Новорічний пробіг у карнавальних костюмах

236

     23 грудня усі любителі бігу зможуть взяти участь у Новорічному благодійному пробігу “Happy New Year Run 2013”. Тим самим у вас є чудова нагода посприяти відродженню традиції різдвяних стартів.
     Цікаво і те, що учасники бігтимуть у карнавальних костюмах. Власники найкращих з них отримають призи від організаторів змагань.

     Спортсмени стартуватимуть о 12:00 на головній площі країни – Майдані незалежності у Києві. Далі бігтимуть Хрещатиком до площі Льва Толстого і назад. Довжина дистанції – 3 км, без підйомів та спусків.
     Участь у змаганнях можуть брати спортсмени від 14 років і старші (за умови, що у них немає обмежень щодо фізичних навантажень). Дітям до 10 років дозволяється бігти лише у супроводі батьків.
     Організатором пробігу виступили агенція Sport Management International, клуб любителів бігу КМ Running Club і Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту.
     Частина зібраних коштів буде передана Ладижинському дитячому будинку-інтернат IV профіля «Троянди». Наразі тут виховується 147 дітей-інвалідів 1 групи з діагнозами ДЦП (тяжка форма), глибока розумова відсталість, Хвороба Дауна. 70 відсотків з них – лежачі хворі, про яких піклується персонал. Знаходяться діти тут з 4 років і до останніх днів, самому дорослому зараз 32 роки.

     Отримати більш детальну інформація про пробіг та зареєструватися можна на сайті:
http://mrtn.kyivmarathon.org

Попередня статтяЗ світу по нитці
Наступна статтяЗ світу по нитці