З світу по нитці

257

          Організатори турніру «Русская зима» вже привчили уболівальників до зіркового складу. 2013 рік не стане винятком. Уже зараз відомо, що до Москви приїдуть переможниці двох останніх чемпіонатів світу – стрибунки з жердиною Фабіана Мюрер з Бразилії та Анна Роговська з Польщі. Змагання пройдуть 3 лютого.

          Мюрер має намір зосередити усі зусилля на захисті титулу чемпіонки світу. Нагадаємо, що планетарна першість-2013 також пройде у Москві. Крім того Фабіана спробує покращити національний рекорд (4,85 м). Уже взимку вона планує стрибнути 4,90-5,00 метрів. Мюрер упевнена, що та робота, яка вона провела над технікою стрибка, допоможе їй у цьому.

          Рекорд турніру «Русская зима» дорівнює 4,85 м. 2010 року його встановила Олена Ісінбаєва.

***

          Чемпіон Європи з кросу італієць Андре Лаллі змінив місце для тренувань. Це дозволило йому перемогти у Будапешті. Лише місяць тому він повернувся з гірського збору в Ітені (Кенія). Останні два роки він там тренується у групі Джанні ді Мадонни.

          Лаллі зазначив, що це досить усамітнене місце, що дозволяє зосередитися на підготовці, а Кенія стала для нього другою домівкою. «Там у мене є все, що потрібно: хороші партнери, ідеальні умови для тренувань на висоті 2400 метрів і багато друзів», – зазначив італієць.

          Наступного разу Лаллі приїде в Африку у січні, щоб розпочати підготовку до першого в його житті марафону.

***

          Дворазовий олімпійський чемпіон Мо Фара Різдво планує присвятити бігу на 20 миль. Зараз британець долає майже 70 миль на тиждень. Поступово це число збільшуватиметься до 120.На питання про те, що спортсмен побажав би собі на наступний рік, він відповів: «Хочу виграти «золото» чемпіонату світу у Москві у двох видах програми. А ще хочу сина, буду брати його на футбольні матчі. З нетерпінням чекаю, коли у нас з дружиною буде хлопчик. Він виросте – і зможе грати за лондонський «Арсенал».

          Наразі Фара займається вихованням двох доньок-близнючок, які народилися у серпні.

          За матеріалами www.rusathletics.com, belfasttelegraph.co.uk