Віктор Грінюк: «Перетворимо «Різдвяні старти» у міжнародний турнір»

301
Минулого вік-енду Київ приймав традиційний щорічний турнір «Різдвяні старти». Головний організатор змагань, президент Федерації легкої атлетики м. Києва Віктор Грінюк розповів про особливості старту.

 
Мета «Різдвяних стартів» полягає у тому, щоб на початку року легкоатлети мали можливість придивитися один до одного і зробити відповідні висновки: хто з яким запасом міцності підходить до нового сезону.
 
На цьому старті використовується найновіша вимірювальна техніка шостого покоління, яку купила Федерація легкої атлетики Києва. На ній ви не побачите жодного провода – все працює за допомогою wi-fi. У нас в наявності також є вітроміри з wi-fi, які будемо використовувати на стадіонах.
 
Оперативність. Результати «Різдвяних стартів» публікувалися на сайті ФЛА Києва у режимі реального часу. Можна зробити висновок, що за рівнем організації ми провели чемпіонат України, у якому взяли участь діти зі спорт-інтернатів, спортсмен з ШВСМ і провідні легкоатлети.
 
На «Старти» приїхали практично всі зірки легкої атлетики, за винятком тих, хто наразі на зборах за межами країни. Дуже добре були представлені стрибуни.
 
Для перших номерів збірної «Різдвяні старти» – це хороша можливість при сучасному вимірюванні спробувати свої сили, перевірити, наскільки вони готові функціонально і фізично.
 
Ми також запросили практично увесь тренерський бомонд. Вони придивляються до своїх учнів і тих спортсменів, які у майбутньому можуть підтягнутися до перших номерів збірної.
 
Ще одна особливість турніру у тому, що атлети рівня І-ІІІ розрядів можуть спостерігати за технікою і методикою, які застосовують перші номери збірної. Вони можуть слідкувати за їхніми виступами і взяти щось на озброєння.
 
Результати. Добре проявили себе дітки, які влітку братимуть участь у юнацькому чемпіонаті світу у Донецьку. Порадував вихованець київської ШВСМ ФСТ «Україна» Михайло Гринець, який демонструє хороший результат з бігу на 200 метрів.
 
Перспективи. Ми покладаємо великі надії на те, що незабаром закінчимо реконструкцію манежу ШВСМ на Березняках. Він у користуванні ФЛА Києва. Там будуть передбачені трибуни. окрема доріжка для розминки і все необхідне. Коли зал відповідатиме вимогам ІААФ, тоді перетворимо «Різдвяні старти» у традиційний міжнародний київський турнір хорошого рівня. Технічно ми до цього вже готові. А поки що у головних планах на цей рік – організація на добротному рівні літнього чемпіонату міста.
За матеріалами сайту ФЛА міста Києва