Відбулася робоча нарада з питань підготовки до проведення юнацького чемпіонату світу-2013

205
18 січня голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Саффіулін, президент НОК України Сергій Бубка та президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул провели робочу нараду з питань підготовки до проведення в Україні юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики у 2013 році. Участь у нараді взяли керівники відповідних підрозділів Держслужби молоді та спорту, представники Донецької обласної та міської влади, керівництво Агенції з підготовки та проведення у Донецьку юнацького чемпіонату світу-2013, представники ФЛАУ, Національної телекомпанії України, підрядних організацій та постачальників.

 
У ході обговорення були напрацьовані пропозиції щодо змін в організаційному комітеті, пов’язані зі змінами в уряді та ФЛАУ. Були уточнені параметри бюджету чемпіонату світу, внесені зміни у розподіл зон відповідальності.
 
Під час наради вирішувався ряд проблемних питань, зокрема щодо віз для учасників змагань. Вирішено і питання щодо постачання необхідного обладнання та інвентарю.
 
За підсумками наради були дані доручення відповідним службам, сформовано пропозиції для Кабінету міністрів України, міністерств і відомств і синхронізований процес підготовки до змагань на державному, обласному і міському рівнях.