Олексій Касьянов: «У зимовому сезоні виступатиму в окремих видах»

263
У зимовому сезоні багатоборство в Україні залишиться без свого лідера. Олексій Касьянов вирішив трішки відпочити після виснажливого олімпійського року і зосередив зусилля на окремих видах.

 
На командному чемпіонаті України у рідному запорізькому манежі Касьянов виступав у стрибках у довжину і посів другу сходинку.
 
– Змагання затримали на півгодини, це дещо вплинути на спортсменів. Але під кінець я вже трішки розшевелився, певні елементи стрибка мені сподобалися, але результатом не задоволений. Це вперше, коли я тут програв на командному чемпіонаті у стрибках у довжину, – розповідає Олексій Касьянов.
 
Те, що у Запоріжжі ви не виступали у багатоборстві, означає, що взимку ви у ньому так і не стартуватимете?
 
Так, ще після Олімпіади вирішили пропустити зимовий сезон, відпочити, покращити здоров’я. Але в окремих видах ви мене ще побачите. У мене попереду міжнародний старт, де хочу спробувати себе у змаганнях з триборства – біг на 60 метрів, стрибки у довжину і штовхання ядра. На чемпіонаті України у Сумах також планую пробігти 60-метрівку і пострибати у довжину.
 
Одним з етапів підготовки до сезону був збір у Португалії?
 
Так, там чудова база, готель і харчування. На стадіоні є все необхідне обладнання. На жаль, мені довелося повернутися раніше і я втратив два тижні у підготовці.
 
А плани на літній сезон уже почали будувати?
 
Влітку виступатиму у десятиборстві. Мабуть, почну сезон з міжнародного турніру у Гьотцісі. Буду готуватися, а що потім, час покаже.
Попередня статтяТарас Бибик: «Зимовий чемпіонат Європи ставив за мету з самого початку підготовки»
Наступна статтяКорнєв Тит Федорович святкує 90-річчя!