ФЛАУ та МК «Запоріжсталь» починають новий етап співпраці

264
Під час командного чемпіонату України з легкої атлетики та Кубка України з багатоборств вирішувалася не лише доля переможців змагань, а й ще ряд питань поза біговими доріжками та секторами. Одним з найголовніших пунктів візиту президента ФЛАУ Ігоря Гоцула у Запоріжжя стала зустріч з генеральним директором МК «Запоріжсталь» Ростиславом Шурмою. За її підсумками можна говорити про новий етап співпраці між організаціями.

 
Манеж, який належить МК «Запоріжсталь», відразу вразив своє спортивністю. Тут можна було спостерігати маленьку Олімпіаду. Доки легкоатлети розігрували нагороди, у сусідніх залах тренувалися каратисти, боксери, борці, представники ігрових видів спорту. І цей рух не припинявся ні на хвилину. Не дивно, що з такою підтримкою комбінату запорізькі спортсмени на провідних ролях у багатьох олімпійських видах спорту.
 
Легка атлетика – не виняток. «Запоріжсталь» давно підтримує легкоатлетів. Саме у цьому манежі тренуються олімпійські медалістки Марія Рємєнь і Олеся Повх, одні з лідерів світового багатоборства Ганна Мельниченко та Олексій Касьянов. Найкращим спортсменам уже почали виплачувати стипендії.
 
Ігор Гоцул неодноразово наголошував на зацікавленості у якомога більшій кількості турнірів в Україні. І, схоже, знайшов однодумців в особах Ростислава Шурми і керівництва МК «Запоріжсталь». Відтепер ФЛАУ спільно з комбінатом має намір проводити якомога більше легкоатлетичних заходів у манежі: це і змагання, і учбово-тренувальні збори. Але вершиною співпраці повинні стати європейські змагання під патронатом комбінату. Наразі відповідним службам федерації і «Запоріжсталі» дані вказівки щодо опрацювання деталей проекту.
 
«Змагання проводитимуться за запрошеннями, під патронатом «Запоріжсталі», – розповідає Ігор Євгенович.– Це будуть яскраві і видовищні змагання, які матимуть свій призовий фонд, і, впевнений, користуватимуться інтересом серед представників преси та телебачення. У нас дуже амбітні плани. Ми раді, що знайшли розуміння з боку керівництва комбінату. Ми потиснули один одному руки і тепер можемо разом рухатися у спільному напрямку».
 
Також був намічений ряд заходів на покращення умов у манежі. «Запоріжсталь» готова повністю замінити склопакети. Це допоможе створити комфортніші умови для тренувань і проведення змагань. Найближчим часом на бігових доріжках буде оновлено розмітку. А у планах на майбутнє – придбання для манежу власної сучасної системи фотофінішу. Це важливо не лише для змагань, а і для сучасного тренувального процесу.
 
Ігор Гоцул зауважив, що ФЛАУ готова і надалі консультувати «Запоріжсталь» у питаннях покращення умов і сподівається на плідну співпрацю у майбутньому.