Столицю юнацького чемпіонату світу-2013 відвідав представник IAAF

297
Менеджер IAAF по зв’язкам з громадськістю Янніс Ніколау з дводенним візитом відвідав Донецьк. У столиці юнацького чемпіонату світу-2013 з легкої атлетики він провів 31 січня та 1 лютого.

 
Оскільки Янніс Ніколау відповідає за роботу зі ЗМІ, то і програма його візиту була пов’язана саме з медіа-питаннями. У їх обговоренні крім менеджера IAAF взяли участь представники Агенції з підготовки і проведення юнацького чемпіонату світу та представники секретаріату ФЛАУ.
 
Янніс Ніколау оглянув майбутні місця для роботи ЗМІ, готелі, у яких планується проживання представників ЗМІ, обговорив питання транспорту, розповів про процес акредитації та надав поради щодо популяризації дитячої легкої атлетики та чемпіонату світу.
 
Менеджер IAAF здебільшого залишився задоволеним побаченим, хоча деякі питання вимагають доопрацювання. Та, як завірив Янніс Ніколау, це нормально. А перед відльотом зазначив, що впевнений у тому, що для ЗМІ у Донецьку будуть створені всі умови для комфортного перебування і роботи.
 
За першим днем візиту Янніса Ніколау уважно стежив ТК «Донбасс». Крім цього журналістам вдалося дізнатися про талісман юнацького чемпіонату світу-2013 з легкої атлетики: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=w0fd7Q9N6BU
 
Попередня статтяСвітовий топ-лист сезону очолила американська стрибунка з жердиною
Наступна статтяАндрей Рубель: «Верю в то, что скоро мне покорится высота мастера спорта международного класса»