Уряд вніс зміни до Порядку надання Донецькій області субвенцій з Держбюджету на підготовку спортивних об’єктів до чемпіонат світу з легкої атлетики-2013

161
6 лютого 2013 року на засіданні Уряду прийнято рішення про продовження на 2013 рік дії Порядку та умов надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам Донецької області на підготовку спортивних об’єктів, на яких проводитиметься чемпіонат світу з легкої атлетики у 2013 році.

 
Відповідні зміни до Постанови № 502 “Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам Донецької області на підготовку спортивних об’єктів, на яких проводитиметься чемпіонат світу з легкої атлетики у 2013 році” Кабінет Міністрів України вніс на своєму засіданні.
 
Цей Порядок та умови визначають механізм надання у 2013 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам Донецької області на підготовку спортивних об’єктів, на яких проводитиметься чемпіонат світу з легкої атлетики у 2013 році.
 
Субвенції спрямовуватимуться з метою підготовки спортивних об’єктів, на яких проводитиметься чемпіонат світу з легкої атлетики у 2013 році: обласному бюджету Донецької області — на реконструкцію основного стадіону та стадіону для розминки комунального підприємства “Регіональний спортивний комплекс “Олімпійський” у м. Донецьку; міському бюджету м. Донецька — на реконструкцію спортивних споруд комунальної установи “Спортивний комплекс “Кіровець” у м. Донецьку.