У новому сезоні – з новими тренерами

230
Сьогодні у Сумах стартують чемпіонат України та чемпіонат України з багатоборств. Для більшості атлетів саме на цих змаганнях вирішиться, чи отримають вони можливість виступити на чемпіонаті Європи (1-3 березня, м. Гетеборг). Для потрапляння до складу команди їм необхідно виконати встановлені нормативи.

 
На чемпіонаті України слідкувати за перипетіями боротьби будуть нещодавно призначені Державною службою молоді та спорту України державний та головні тренери збірної команди України з легкої атлетики.
 
Державним тренером збірної України призначено Михайла Медведя. Ім’я фахівця у більшості любителів «Королеви спорту» асоціюється з багатоборством. Саме цьому виду він присвятив більшу частину свого життя спочатку як спортсмен, а з 2003 року – як старший тренер.
 
Стрибками опікуватиметься В’ячеслав Тиртишник. За спринт відповідатиме Сергій Красовський. З бігунами на середні та довгі дистанції працюватиме Юрій Андрущенко, а головним тренером з метань призначено Анатолія Кончица.
 
Наприкінці минулого тижня президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул провів робочу нараду за участю голови тренерської ради Олександра Величка, державного тренера збірної України Михайла Медведя, головних тренерів з видів та заступника голови тренерської ради, завідуючого кафедрою легкої атлетики НУФВСУ Володимира Бобровника. Одне з головних питань – формування складу керівництва штатною збірною командою України. З цією метою були проведені бесіди зі старшими тренерами, начальниками команди, лікарями і масажистами. Остаточний склад має бути представлений на засіданні Виконкому ФЛАУ 16 лютого 2013 р.
 
Значну увагу приділили питанню формування групи методично-наукового забезпечення.
 
Учасники наради провели конструктивний обмін думками щодо підходів до підготовки збірної команди України та щодо забезпечення прозорих механізмів використання бюджетних коштів. За результатами наради були дані відповідні доручення.
Попередня статтяНормативи відбору на чемпіонат Європи-2013 у приміщенні
Наступна статтяБорис Колесников провів нараду щодо підготовки до юнацького чемпіонату світу-2013