Борис Колесников провів нараду щодо підготовки до юнацького чемпіонату світу-2013

222
Минулий вік-енд та понеділок були надзвичайно насиченими у легкоатлетичному житті Донецька. У суботу відбувся міжнародний легкоатлетичний турнір «Samsung – Зірки жердини». А на горизонті вже видніється юнацький чемпіонат світу. Саме йому були присвячені відразу кілька зустрічей та нарад.

 
Одна з них пройшла під головуванням Бориса Колесникова. Участь у ній взяли президент ФЛАУ Ігор Гоцул і представники Агенції з підготовки та проведення у м. Донецьку юнацького чемпіонату світу-2013 з легкої атлетики.
За її результатами були дані доручення щодо проведення телевізійних трансляцій, зроблені уточнення у бюджеті та обговорені способи популяризації чемпіонату світу.
 
Також відбулися зустрічі з оргделегатом IAAF, почесним скарбником IAAF, президентом Всеросійської федерації легкої атлетики Валентином Балахнічовим, технічним делегатом IAAF та членом Виконкому Європейської легкоатлетичної асоціації Сільвією Барлаг і спеціалістом IAAF з телевізійних трансляцій Ернестом Обенгом.
 
Активну участь у зустрічах брав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.
 
У понеділок були проведені зустрічі з мером Донецька Олександром Лукьянченком, губернатором Донецької області Андрієм Шишацьким і головою Донецької обласної ради Андрієм Федоруком. За участю Андрія Михайловича було проведено робочу нараду щодо підготовки до юнацького чемпіонату світу-2013. За її підсумками було уточнено питання щодо підготовки стадіонів, графіків здачі спортивних об’єктів та необхідного інвентарю та обладнання, обговорено проекти змін у бюджеті області у зв’язку з проведенням чемпіонату світу.
 
Важливим в обговоренні було питання щодо телевізійних трансляцій. У зв’язку з тим, що Перший національний не зміг надати послуги host broadcaster, зараз на цю роль претендує ТК «Донбасс».
 
Ігор Гоцул відзначив важливість і користь від усіх зустрічей. «Роботи з підготовки до юнацького чемпіонату світу продовжуються. Під час зустрічей та нарад були внесені необхідні зміни та доповнення, які дозволять краще підготуватися і на високому рівні провести чемпіонат, – говорить Ігор Євгенович. – Надзвичайно важливою була участь у нараді Бориса Вікторовича Колесникова. Це надало неабиякий імпульс процесу підготовки».
Попередня статтяУ новому сезоні – з новими тренерами
Наступна статтяПереговори щодо підписання контракту з Nike виходять на фінішну пряму