У київській школі пройшов відкритий урок за програмою ІААФ «Дитяча легка атлетика»

309
12 лютого у Києві відбувся відкритий урок за програмою ІААФ «Дитяча легка атлетика». Це був звичайний урок для учнів 4-Б класу загально-освітньої школи № 78. Відрізнявся він тільки присутністю гостей. Представники організацій, які зацікавлені у розвитку даної програми в Україні, після вражень від побаченого, обговорили питання програм шкільних уроків фізкультури, можливості співпраці ланки «вчитель – тренер – громадські організації», обмінялись ідеями щодо форм співпраці.

 
Серед гостей свята були Сорокіна Анна(НОК), Татаренко Дар’я (Черкаське відділення НОК), Фоміна Тетяна (ФЛАУ), Кострицький Юрій(ФЛА м. Києва). Освітян була більшість – Копилова Ліана (вчитель Києво-Печерського ліцею «Лідер») та господарі Чешейко Сергій,який пройшов навчання для лекторів за програмою ІААФ «Дитяча легка атлетика» у Москві 2010 року, та Твардовський Віктор. Краплі енергії цієї людини було достатньо, щоб «завести» цілий клас під час уроку. Засоби були різні: і елементи аеробіки, і рухливі ігри на уважність, і залучення дітей до підведення підсумків міні-змагань. «Родзинкою» уроку стали змагання на полосі перешкод з яскравого обладнання, спеціально розробленого для таких занять. Усі учні бігали, стрибали, метали дуже природно та розкуто. Впадало в око те, що діти «професійно» виконують вправи.
 
Окремо хочеться сказати про вчителя – ентузіаста своєї справи Ліану Копилову. Ліана Валентинівна після семінару ІААФ у 2008 році постійно використовує таку програму у ліцеї, де працює. Крім того, поширюючи такий досвід роботи, провела семінари та майстер-класи для вчителів Тернополя, Донецька, Херсонської області.
 
Підсумком зустрічі стало вироблення домовленості про об’єднання зусиль з розвитку програми «Дитяча легка атлетика». Це повністю відповідає планам федерації, оскільки впровадження програми ІААФ у школи – стратегічний напрямок роботи ФЛАУ.