У Ялті почався чемпіонат України з метань

209
19 лютого почався зимовий чемпіонат України з метань. За підсумками цих змагань визначиться склад команди на зимовий Кубок Європи з метань. В Іспанії вони виступатимуть у складі дорослої та молодіжної команд (по одному представнику у кожному виді програми).

 
У Ялті одні змагання почалися з інших – з метання м’ячиків. Вони відбулися з ініціативи і при підтримці Департаменту розвитку легкої атлетики України. Участь у них взяли 30 учнів спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з легкої атлетики Ялтинської УСБ «Авангард» ФСТ «Україна».
 
– Це нововведення. Такі змагання пройшли вперше і, сподіваємося, не в останнє, – передає слова тренера школи Дар’ї Косенко прес-служба Управління у справах сім’ї, молоді і спорту Ялтинської міської ради. – Найкращий результат продемонструвала Євгенія Хворостюк. Вона метнула м’ячик на 47 метрів. На метр менше метнув Олексії Чугунов, який виграв змагання серед хлопчиків.
 
У рамках змагань діти зустрілися з титулованими українськими атлетами – Вірою Ребрик, Олександром П’ятницею, Олексієм Сокирським. На урочистій церемонії відкриття юних спортсменів вітала Ганна Гацько.
 
У зимовому чемпіонаті України з метань беруть участь 295 атлетів різних вікових категорій. Першими у боротьбу за нагороди вступили юнаки та дівчата. Зокрема, у метанні молота (3 кг) з результатом 62,01 м перемогла Євгенія Семенкова. Серед хлопців (молот – 5 кг) найкращим став Володимир Мисливчук (73,81 м). Усі результати змагань можна знайти на сайті ФЛАУ: https://uaf.org.ua/images/otherdocuments/calendar/2013/2013.02.18/index.htm.
 
Нагадаємо, що представники саме цієї вікової категорії змагатимуться влітку на юнацькому чемпіонаті світу у Донецьку.
Фото: Олени Журавльової