Україна виграла міжнародну матчеву зустріч серед юніорів та юніорок

303
У Могильові відбулася матчева зустріч юніорських збірних команд України, Білорусі та Туреччини. І переможцем з командної боротьби вийшли саме наші атлети.

Українці перемагали ледь не в кожній дисципліні. Анастасія Нікітіна виграла фінал з бігу на 60 метрів з результатом (7,64 с). На 60-метрівці з бар’єрами поза конкуренцією були Микита Захарченко та В’ячеслав Швидкий. Переможцем з дуелі вийшов Захарченко. Він став єдиним, хто вибіг з 8 секунд – 7,99 с. Час Швидкого – 8,03.

Володимир Супрун найшвидше подолав 200 метрів (22,03 с). Слідом фінішував Олексій Поздняков (22,17). Ці нагороди стали не єдиними для спортсменів. Супрун також виграв «срібло» на 60-метрівці. Таку ж нагороду завоював і Поздняков на 400-метрівці. А у складі естафетної команди 4х200 метрів вони виграли «золото».

Блискуче провела змагання з бігу на 200 метрів Оксана Ралько. У той час, як суперниці лише наближалися до позначки 25 секунд, Ралько упевнено з них вибігла і перемогла – 24,62 с. Та ж історія повторилася на дистанції 400 метрів. Оксана подолала дистанцію за 55,76 с, а ще одна наша співвітчизниця, Вікторія Ткачук, була другою (56,57).

Ніхто не зміг кинути бодай виклик і Олені Сідорській. Українка фінішувала на 800-метрівці у гордій самотності – 2.06,97 хв.

Українці оформили «золотий» дубль з бігу на 1500 метрів. Першим дистанцію подолав Микола Нижник (4.02,61 хв), а Олександр Карпенко був другим (4.03,07). За таким самим сценарієм розгорталися події і у змаганнях жінок. Найшвидше дистанцію подолала чемпіонка України Наталія Прищепа (4.22,38 хв), а Наталія Солтан фінішувала другою (4.25,47).

Українці розіграли «золото» і на дистанції 3000 метрів. Переможцем став Максим Якімчук (8.38,47 хв). У Владислава Гончаренка – 8.39,28. Серед дівчат цю дисципліну виграла Марія Ходаківська (9.29,60 хв), а Наталія Олійник була третьою (10.14,48).

Іван Савка (5.49,14 хв) та Софія Яремчук (6.49,39) були найкращими з бігу на 2000 метрів з перешкодами. «Золото» дісталося Україні і зі спортивної ходьби на 5000 метрів. Аліна Гальченко перетнула фінішну лінію першою (23.22,80 хв). У Валентини Мирончук – 23.24,19 і друга сходинка.

Анна Красуцька (12,98 м) та Василина Бованко (12,80) стали найкращими у секторі для потрійного стрибка. Вадим Адамчук став переможцем зі стрибків у довжину (7,41 м), а серед жінок дві перші позиції у Марини Бех (6,31) та Єлизавети Бабій (6,03) відповідно.

Владислав Мандич (4,80) та Марина Килипко (3,80) були найкращими у секторі для стрибків з жердиною. П’ятиборство теж залишилося за нашими. Римма Гордієнко за сумою п’яти видів набрала переможну суму у 3579 очок.

Серед переможців була і Ірина Геращенко, яка вже цього тижня захищатиме честь України на чемпіонаті Європи у Гетеборзі. У секторі для стрибків у висоту вона продемонструвала результат 1,86 м.