Марафон історичним центром Севільї та найкращі результати сезону від Лавілленьє і Лашманової

263
На міжнародних змаганнях у Метці Рено Лавілленьє встановив найкращий результат сезону у світі зі стрибків з жердиною (5,94 м). Цю висоту він здолав з першої спроби, після чого спробував штурмувати 6,00 метрів. Проте цей рубіж йому поки що не підкорився.
Українець Владислав Ревенко з результатом 5,35 м був шостим.
Віктор Ястребов у змаганнях з потрійного стрибка був четвертим (16,24 м). А переміг з результатом 16,94 м француз Гетан Саку Бафуанга.
***
Крістіна Шванітц виграла національний чемпіонат Німеччини з найкращим результатом сезону у світі. Вона двічі відправляла ядро за 19-метрову позначку, а у третій спробі продемонструвала 19,79 м. Далі цього року ще ніхто не штовхав. Крім того це досягнення стало найкращим у кар’єрі спортсменки.
***
Найкращі результати сезону у світі також були встановлені у Сочі. Там проходив зимовий чемпіонат Росії зі спортивної ходьби.
Петро Трофімов пройшов 20 км за 1:18.28 год, а Олена Лашманова подолала цю дистанцію за 1:25,49 год. Вони і очолили світовий топ-лист сезону.
***
Найкращий результат сезону у світі з бігу на 5000 метрів на стадіоні було показано у Гобарті. Австралієць Колліс Бірмінгем подолав дистанцію за 13.27,35 хв.
В Австралії у лідери світового сезону вийшов списометальник Чжао Цинган. Китайский атлет показав результат 80,77 м.
Сьюзан Куійкен з Нідерландів показала найкращий результат сезону у світі з бігу на 1500 метрів на стадіоні – 4.09,66 хв.
***
Ще один найкращий результат сезону у світі показав норвежець Ерік Тіссе. Зробив він це на змаганнях зі спортивної ходьби під егідою ІААФ Circuito Internacional de Marcha Chihuahua у Мексиці.
Дистанцію 50 км Тіссе подолав за 3:55.23 год. Мексиканець Омар Зепеда програв йому хвилину (3:56.24). Ще один господар змагань, Омар Сегура, фінішував третім (3:57.48).
20-кілометрову дистанцію виграв мексиканець Ісаак Пальма (1:24.02 год). Слідом фінішували канадієць Інакі Гомес (1:24.18) та мексиканець Педро Гомес (1:24.34).
У жінок переможним дублем відзначилися португалки. Інес Енріке перетнула фінішну лінію першою (1:33.46), а Ана Кабенцінья прийшла другою (1:34.14). Третьою була мексиканка Моніка Екіуа (1:35.29).
***
На марафоні у Токіо кенійці нікого не пустили до першої трійки. З часом 2:06.50 год переміг Денніс Кіметто. За ним фінішували Майкл Кіпйего (2:06.58) та Бернард Кіпйего (2:07.53).
Серед жінок переможним дублем відзначилися ефіопки. Аберу Кебеде подолала марафонську дистанцію за 2:25.34 год, а Йеші Есайіас – за 2:26.01. Третьою стала німкеня Іріна Мікітенко (2:26.41).
***
Ще один марафон приймала Севілья. Траса проходила центром міста, повз найвідоміші пам’ятники культури та історичні міста. Переможцями стали представники Кенії та Ефіопії.
Серед чоловіків найкращий час показав кенієць Бусендіш Соломон (2:10.13 год). Йяред Дагнау Шар’ю з Еритреї фінішував другим (2:12.35), а ще один представник Кенії, Еммануель Самал, став третім (2:13.10).
У змаганнях жінок першу трійку склали ефіопки. Ехіте Бізуайеху Гебірейєс перетнула фінішну лінію першою (2:29.52 год). Мегерса Мегерту Тафа (2:31.49) та Вуднеш Нега Дебеле (2:23.59) прибігли слідом.
Попередня статтяУкраїна виграла міжнародну матчеву зустріч серед юніорів та юніорок