Чемпіонат Європи-2013 у приміщенні: мінорний початок

254
Якщо вчорашній день на чемпіонаті Європи завершився на мажорній ноті, то сьогоднішній почався з мінорної. Ні Олександрові Корчміду, ні Олексію Касьянову не вдалося подолати кваліфікацію.

 
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ, чоловіки, кваліфікація. Для виходу до фіналу зі стрибків у довжину Касьянову потрібно було долати кваліфікаційний норматив (8,05 м) або потрапляти до числа перших восьми. На жаль, жодне з цих завдань виконати Олексію не вдалося. З результатом 7,55 м він дев’ятий у групі А.
 
В одній групі з Касьяновим виступав росіянин Олександр Менков. Уже у кваліфікації він показав 8,22 м, тим самим повторивши найкращий результат сезону в Європі. Та одягати медаль на шию він не поспішає: «8,22 метри були сьогодні. Завтра будуть інший день і інші змагання».
 
 
СТРИБКИ З ЖЕРДИНОЮ, чоловіки. кваліфікація. Кваліфікаційний норматив зі стрибків з жердиною серед чоловіків – 5,75 м. Для Олександра Корчміда змагання закінчилися раніше. З першої спроби подолавши 5,20 і 5,40 м, Корчмід зустрівся з проблемами на 5,50. Після двох невдалих спроб він переніс висоту на 5,60, але і той стрибок йому не вдався. Корчмід зупинився за межами вісімки фіналістів.
У групі В змагався ще один наш співвітчизник – Іван Єрьомін. Він зумів встановити особистий рекорд, подолавши висоту 5,60 м, але для виходу у фінал потрібно було стрибати ще вище. 5,70 Іванові у Гетеборзі не підкорилися.
 
СТРИБКИ У ВИСОТУ, жінки, кваліфікація. Попрощалася зі змаганнями і Катерина Табашник. Дебютантці юніорських першостей підкорилася висота 1,80 м, проте на 1,85 м спіткала невдача.
Не вдалося пробитися до фіналу і ще одній дебютантці, срібній медалістці юнацького чемпіонату світу-2011 Ірині Геращенко. 1,80 та 1,85 вона перелітала з другої спроби, а от 1,89 подолати не змогла.
Олені Холоші 1,89 м підкорилися, але для виходу у фінал і цього було замало. Вона десята. До вісімки найсильніших пробилися атлетки з результатом 1,92 м.
 
1500 МЕТРІВ, чоловіки, перше коло. Двоє найкращих з забігу та троє атлетів за часом – саме такою була формула потрапляння до фіналу з бігу на 1500 метрів серед чоловіків.
Українець Олександр Борисюк почав забіг у кінці групи. Поступово українець протиснувся всередину і з часом 3.41,87 хв фінішував п’ятим. Цього виявилося достатньо для того, щоб вийти у фінал за кращим часом.
Володимир Киц у своєму забігу фінішував останнім і у підсумку посів 23-тю сходинку (3.50,65 хв).
 
60 МЕТРІВ, жінки, перше коло. У півфіналі з бігу на 60 метрів побачимо обох українок. Марія Рємєнь у своєму забігу показала однаковий час з болгаркою Тезджан Наімовою. Переможницю визначав фотофініш, і тисячні долі секунди були на боці болгарки. Атлетки показали 7,12 с, що стало повторенням найкращого результату сезону в Європі. З таким самим результатом свій забіг виграла німкеня Верена Зайлер.
Наталія Погребняк у своєму забігу фінішувала четвертою з особистим рекордом – 7,30 с. Цього цілком вистачило для того, щоб пройти у півфінал напряму.
 
ШТОВХАННЯ ЯДРА, жінки, кваліфікація. Галина Облещук не змогла подолати кваліфікацію зі штовхання ядра. З результатом 16,81 м вона стала 13-ю.

Попередня статтяЧемпіонат Європи-2013 у приміщенні: розклад змагань на 2 березня (ранкова програма)
Наступна статтяЧемпіонат Європи-2013 у приміщенні: розклад змагань на 2 березня (вечірня програма)