Шериф Ель-Шериф: «Літній сезон почну з етапу «Діамантової ліги»

252
Більшість стартів зимового сезону закінчилися. Атлети на деякий час ніби затаїлися, зникли зі змагальних доріжок та секторів і повністю віддалися тренуванням. Проте від цього інтерес до них не менший.

 
Як готуються спортсмени до сезону? У якій вони формі? Які старти планують?  Ці та багато інших питань завжди цікавлять уболівальників.
 
Головним турніром 2013 року стане чемпіонат світу. Потрапити туди мріє кожен, але вдасться це лише найсильнішим. Одним з тих, хто претендує на участь у світовому форумі, буде Шериф Ель-Шериф. На Олімпійських іграх чемпіон Європи серед молоді з потрійного стрибка зупинився лише в кроці від основного кола змагань. Та у нас є всі підстави сподіватися і вирити у те, що в Москві у Шерифа все складеться якомога краще.
 
Але до чемпіонату світу будуть ще старти. Які? Про це Шериф розповів читачам офіційного сайту ФЛАУ.
 
«Зараз ми на зборі у Євпаторії. До кінця весни залишатимусь в Україні. Якийсь час потренуюся у Дніпропетровську, а потім з тренером поїдемо у Ялту, – розповідає Шериф. – Які змагання будуть першими у сезоні? Етап «Діамантової ліги» в Осло 13 червня. До того часу міг би взяти участь ще у двох етапах, але вирішили їх пропустити. Справа у тому, що я проходив курс реабілітації і не встигну підійти до них у бойовій готовності. Зараз я вже добре почуваюся і сповнений сил і бажання демонструвати влітку далекі стрибки».
Попередня статтяНазвано найкращих легкоатлетів Європи у лютому
Наступна статтяДиректор юношеских программ и чемпионатов США: «Спортивные объекты в Донецке лучше, чем в США»