Названо найкращих легкоатлетів Європи у лютому

295
Французький стрибун з жердиною Рено Лавілленьє та турецька бар’єристка Невін Яніт стали найкращими легкоатлетами Європи у лютому.

 
Лавілленьє втретє поспіль виграв чемпіонат Європи у приміщенні. У Гетеборзі він встановив найкращий результат сезону у світі – 6,01 м. Другу та третю сходинки у голосуванні посіли чемпіон Європи з багатоборства Еелко Сінтніколаас з Нідерландів та чемпіон континенту з потрійного стрибка італієць Даніеле Греко відповідно. Обидва атлети, як і Лавілленьє, встановили найкращі результати сезону у світі.
 
Яніт виграла на чемпіонаті Європи у приміщенні 60-метрівку з бар’єрами. При цьому вона встановила найкращий результат сезону в Європі та національний рекорд – 7,89 с. Слідом розташувалися ще дві чемпіонки – росіянка Дар’я Клішина (стрибки у довжину) та португалка Сара Морейра (3000 метрів).
 
На звання найкращих атлеток Європи у лютому також претендували українки Ольга Саладуха та Наталія Лупу. Обидві виграли чемпіонат Європи, а Саладуха до того ж встановила найкращий результат сезону у світі і національний рекорд. У голосуванні серед ЗМІ перемогла саме Ольга, проте цього не вистачило для потрапляння до трійки у загальному заліку. Нагадаємо, що крім ЗМІ участь у голосуванні беруть уболівальники та експерти.
За матеріалами www.european-athletics.org