Ольга Бризгіна отримала нагороду «Спортивна слава України»

321
Триразова олімпійська чемпіонка з бігу на 400 м та у складі естафетної команди 4х400 м, віце-президент ФЛАУ Ольга Бризгіна отримала нагороду «Спортивна слава України». Нагородження відбулося 30 березня в Києві у рамках Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року».

 
У цій номінації відзначають людей, які протягом життя показали вагомі результати, здобули славні перемоги, які сприяли зміцненню авторитету країни на олімпійській арені, та продовжують займати активу життєву позицію.
 
«Надзвичайно приємно отримати цю нагороду, вона для мене дуже багато значить. У мене такої ще не було, хоча колекція у нас вдома немаленька. Там і мої нагороди, і чоловіка. Ліза теж свої привозить, попросила їй виділити окрему поличку. Та й молодша донька підростає, починає вигравати медалі на чемпіонатах України й області і теж поповнює колекцію. Наша династія продовжується. Під час нагородження сказали, що прізвище Бризгіних – бренд в Україні. Його б не було без нашого тренера – Володимира Андрійовича Федорця. Дуже вдячні йому за те, що він ліпив з нас чемпіонів і продовжує це робити сьогодні, – говорить Ольга Аркадіївна. – Є дуже багато гідних цієї нагороди спортсменів, і тим приємніше, що Українська академія спорту гідно оцінила мої здобутки і мій труд. Моє життя і надалі пов’язане зі спортом. Я працюю тренером, тепер також займаю посаду віце-президента Федерації легкої атлетики України. Віддала цій справі багато здоров’я і сил. Але я працюю заради своїх дітей і підростаючого покоління. Хочеться допомогти їм словом та порадою, підтримати їх фінансово. Хочеться якомога краще допомогти їм готуватися до міжнародних змагань і гідно на них виступати. І їхній успіх буде для мене найвищою нагородою».
 
Якщо у номінації «Спортивна слава України» імена переможців називають відразу, то в решті номінацій без трійок претендентів не обійшлося. У двох з них були і легкоатлети.
 
«Срібний» олімпійський виступ метальника списа Олександра П’ятниці потрапив до номінації «Сенсація року», а олімпійська «бронзова» естафетна четвірка 4х400 метрів у складі Олесі Повх, Христини Стуй, Марії Рємєнь і Єлизавети Бризгіної – до номінації «Команда» року». Наші спортсмени залишилися без статуеток суботнього вечора, проте були переможцями, як і кожен з цих трійок.
 
«Сенсацією» визнали олімпійську перемогу важкоатлета Олексія Торохтія, а «Командою» стали олімпійські чемпіонки, парна академічна четвірка з веслування у складі Яни Дементьєвої, Анастасії Коженкової, Наталії Довгодько та Катерини Тарасенко. Дівчатам нагороду вручала олімпійська чемпіонка з семиборства, рекордсменка світу з п’ятиборства та віце-президент ФЛАУ Наталія Добринська. А бронзовий призер Ігор в Атланті з метання молота, голова Комісії атлетів НОК Олександр Крикун нагородив біатлоністок Анастасію Меркушину, Юлію Бригінець і Юлію Журавок у номінації «Олімпійська надія України».
Попередня статтяПредставлено офіційний талісман юнацького чемпіонату світу-2013
Наступна статтяУ Цюрупинську завершився чемпіонат України з кросу