Медалісти юнацьких чемпіонатів світу

13

 

Чемпіони та призери

 

юнацьких чемпіонатів світу, починаючи з 1999 року

 

Золото

 

Ірина Коваленко

Стрибок у висоту

2003, м. Шербрук (Чехія)

Андрій Мартинюк

Метання молота

2007, м. Острава (Чехія)

Юлія Баралей

400 м

2007, м. Острава (Чехія)

Микита Нестеренко

Метання диску

2007, м. Острава (Чехія)

 

 

 

 

Срібло

 

Олександр Корчмід

Стрибки з жердиною

1999, м. Бидгощ (Польща)

Тетяна Петлюк

800 м

1999, м. Бидгощ (Польща)

Олександр Луценко

Метання молота

1999, м. Бидгощ (Польща)

Олександр Нартов

Стрибки у висоту

2003, м. Шербрук (Канада)

Артем Винник

Метання молота

2005, м. Марракеш (Марокко)

Олександр Нартов

Стрибки у висоту

2005, м. Марракеш (Марокко)

Віра Ребрик

Метання спису

2005, м. Марракеш (Марокко)

Авраменко Роман

Метання спису

2005, м. Марракеш (Марокко)

Ірина Геращенко

Стрибки у висоту

2011, м. Лілль (Франція)

 

Бронза

 

Віктор Ястребов

Потрійний стрибок

1999, м. Бидгощ (Польща)

Естафета, дівчата

Ганна Бордюгова, Вікторія Лофіцька, Марина Майданова, Тетяна петлюк

1999, м. Бидгощ (Польща)

Ганна Демидова

Стрибок у довжину

2003, м. Шербрук (Канада)

Дмитро Савицький

Штовхання ядра

2007, м. Острава (Чехія)

Ігор Лященко

10000 м с/х

2009, м. Брессаноне (Італія)

Сергій Регеда

Метання молота

2011, м. Лілль (Франція)

 

 

IAAF World Youth Championships (1999-2011) Ukrainian Medalists

 

 

 

Gold

 

Iryna Kovalenko

High jump

2003, Sherbrooke, Canada

Andriy Martynyuk

Hammer

2007,  Ostrava, Czech Republic

Yuliya Baraley

400 m

2007,  Ostrava, Czech Republic

Mykyta Nesterenko

Discus

2007,  Ostrava, Czech Republic

 

 

 

 

Silver

 

Oleksandr Korchmyd

Pole vault

1999,  Bydgoszcz, Poland

Tetyana Petlyuk

800 m

1999,  Bydgoszcz, Poland

Oleksandr Lutsenko

Hammer

1999,  Bydgoszcz, Poland

Oleksandr Nartov

High jump

2003, Sherbrooke, Canada

Artem Vynnyk

Hammer

2005, Marrakesh, Morocco

Oleksandr Nartov

High jump

2005, Marrakesh, Morocco

Vira Rebryk

Javelin

2005, Marrakesh, Morocco

Roman Avramenko

Javelin

2005, Marrakesh, Morocco

Iryna Herashchenko

High jump

2011, Lille, France

 

Bronze

 

Viktor Yastrebov

Triple jump

1999,  Bydgoszcz, Poland

Medley Relay

Ganna Bordyugova, Viktoriya Lofitska, Maryna Maydanova, Tetyana Petlyuk

1999,  Bydgoszcz, Poland

Hanna Demydova

Стрибок у довжину

2003, Sherbrooke, Canada

Dmytro Savytskyy

Shot put

2007,  Ostrava, Czech Republic

Ihor Lyashchenko

10000 m track walk

2009, Brixen, Italy

Serhiy Reheda

Hammer

2011, Lille, France