Україна готується прийняти 4-й Київський міжнародний марафон

263
28 квітня професійні спортсмени та любителі бігу матимуть чудову нагоду спробувати свої сили у 4-му Київському міжнародному марафоні. Популярність змагань та кількість учасників зростає з року в рік. У 2013-му організатори очікують понад 2000 атлетів з чотирьох континентів – Європи, Азії, Америки та Африки.

 
Київський міжнародний марафон проводиться під патронатом Київської міськдержадміністрації та Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ), за підтримки провідних вітчизняних та міжнародних компаній. Широка бігова програма робить його заходом, привабливим не лише для професійних спортсменів, а й для любителів бігу різного віку та рівня підготовки. Київський марафон виконує важливе завдання популяризації бігу як виду спорту, є спортивною візитною карткою Києва. Девіз заходу: «Київський марафон – біг для твого життя!»
 
Траса Київського марафону проходитиме центральними вулицями столиці, старт і фініш – на Михайлівській площі. Учасники марафону бігтимуть за маршрутом, який охоплює практично весь центр міста: Софійська площа, вул. Володимирська, бул. Шевченка, пр-т Перемоги, розворот на м. Берестейська, далі назад до пл. Перемоги, по вул. Саксаганського, із забігом на Олімпійський стадіон (1 коло по стадіону), по Хрещатику до Майдану Незалежності і назад до вул. Володимирської та Михайлівської площі.
Крім класичного марафону (42,195 км), в рамках заходу відбудеться також марафон-естафета (3х10 км + 1х12,195 км), вуличний забіг на 10 км та сімейний забіг на 5 км, забіги для дітей на 1 км та 500 м. Вздовж траси марафону буде встановлено 10 фан-зон для вболівальників, виступатимуть музичні колективи.
 
 
 
Переможцям та призерам змагань організатори підготували ось такі медалі:
Титульним спонсором 4-го Київського міжнародного марафону став «Банк національний кредит».
 
«Ми не перший рік підтримуємо легкоатлетичні змагання в Україні, а 2013-го стали частиною заходу всеукраїнського масштабу. Цей амбіційний проект можу порівняти лише з проведенням футбольного Євро-2012», – говорить голова Наглядацької ради «Банку Національний кредит» Андрій Оністрат.
 
«Ми маємо намір здійснити якісний ривок: збільшити вдвічі кількість учасників, організувати пряму трансляцію змагань. Ми запросили до участі в забігу спортивних зірок. Серед них і олімпійські чемпіони, і спортсмени-професіонали з інших країн. Ми хочемо, щоб Уиївський міжнародний марафон став гордістю киян, як це є в інших містах світу: Нью-Йорку, Бостоні, Берліні. Там марафони збирають десятки тисяч учасників», – зазначає голова організаційного комітету Київського міжнародного марафону Дмитро Черніцький.
 
Крім кількості учасників цього року збільшено і загальний призовий фонд змагань. Тепер він становить 180 тисяч грн.. Переможці марафону отримають по 40 тисяч грн..
За матеріалами прес-служби Київського міжнародного марафону
Попередня статтяМедалісти юнацьких чемпіонатів світу
Наступна статтяОлександр П’ятниця – про життя після Олімпіади та відновлення після травми