Чемпіонат України з гірського бігу завершився тріумфом киян

270
6 квітня у Києві відбувся чемпіонат України з гірського бігу. Спортсмени змагалися на території Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка у Києві. Юніори долали дистанції 3,7 км (дівчата) та 7,4 км (хлопці). Дорослі атлети визначали найкращих на дистанціях 7,4 км (жінки) та 14,8 км (чоловіки).

У змаганнях юніорів поза конкуренцією був Богдан Грищук з Києва (32.25 хв). Свого найближчого переслідувача, Олександра Кривецького з Сумської обл., він випередив більше, ніж на хвилину – 33.36 хв. Бронзова медаль ще в одного представника Сумської обл. Віталія Іваха (33.52).

Беззаперечну перемогу серед юніорок здобула киянка Євгенія Прокоф’єва (15.59 хв). Алла Шуляк з Києва (17.37) та Роксана Тищук з Волинської обл. (17.59) фінішували слідом.

У змаганнях жінок усі три сходинки на п’єдесталі зайняли киянки. Найшвидше дистанцію подолала Ольга Яроцька (31.58 хв). Олена Федорова (32.05) та Ольга Луць (33.06) перетнули фінішну лінію другою та третьою відповідно.

Програму чемпіонату України завершував забіг на 14,8 км серед чоловіків. Першим на фініші був киянин Руслан Печніков (53.56 хв). Богдан Тищук з Волинської обл. (54.44) та Євген Глива з Сумської обл. (56.06) виграли срібну та бронзову медаль відповідно.

Попередня статтяКалендар змагань на 8-14 квітня