Делегація IAAF проінспектувала підготовку Донецька до юнацького чемпіонату світу

310
Делегація Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІAAF) на чолі з Генеральним секретарем асоціації Габріелем Ессаром перевірила підготовку Донецька до юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики. Нагадаємо, змагання пройдуть з 10 по 14 липня 2013 року.

 
Представники ІAAF відвідали головні інфраструктурні об’єкти, які будуть задіяні під час змагань. За результатами інспекції фахівці ІAAF висловили своє схвалення станом підготовки до чемпіонату та подякували Агенції з підготовки та проведення чемпіонату світу і голові облради Андрієві Федоруку.
 
Андрій Федорук підкреслив, що підготовка до юнацького чемпіонату світу з легкої атлетиці 2013 року є дуже важливим заходом як для України, так і для Донецького регіону. «Це наш спільний проект, і ми зробимо усе від нас залежне, для того, щоб підготувати і провести чемпіонат на належному рівні», – цитує Андрія Федорука прес-служба облради.
 
Крім Ессара Габріеля у Донецьк приїхали організаційний делегат ІAAF Володимир Балахнічев, координатор чемпіонату Веронік Маршал-Режо, президент ФЛАУ Ігор Гоцул, в.о. виконавчого директора ФЛАУ Андрій Ревуцький.
Попередня статтяКіровоград готується до чемпіонату області
Наступна статтяОльга Саладуха: «Рекорд принес больше радости, чем победа на чемпионате Европы»