У Кіровограді прошйли змагання, присвячені пам’яті Володимира Іванця

6
3 травня минає  сім років з того часу, як з життя пішов ЗТУ, ЗПФКіС Володимир Костянтинович Івнець. Володимир Костянтинович усе своє життя присвятив тренерсько-викладацькій роботі з легкої атлетики.

 
Після закінчення Ленінградського інституту фізичного виховання імені Лезгафта та Вінницького державного педагогічного інституту у 1964 році та служби в армії, з 1965 року працював тренером-викладачем з легкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи спортивного клубу «Зірка» кіровоградського заводу «Червона Зірка», «Авангард», «Колос». За час роботи Володимир Костянтинович зарекомендував себе здібним і талановитим тренером.
 
Його вихованці постійно входили до складу збірних команд області та України і посідали у них провідні позиції, а найталановитіші заявляли про себе на змаганнях як на всеукраїнській, так і на міжнародній аренах. Так, Ігор Гоцул з 2012р є президентом ФЛАУ, Володимир Білоконь у 1993 році став фіналістом чемпіонату світу, Наталія Вітряк у 1994 році була призером змагань чемпіонату СНД з легкої атлетики, Наталія Євдокімова у 1995 та 1997 роках ставала переможницею юніорської першості Європи, Володимир Рибалко у 2001 році став срібним призером Всесвітньої універсіади, а Андрій Томилін фіналіст Кубку Європи.
 
За час своєї діяльності Володимиром Іванцем підготовлено 17 майстрів спорту України та два майстри спорту України міжнародного класу з легкої атлетики.
 
Високі професійні та ділові якості Іванця В. К. були помічені не тільки в Україні. З 1996-го по 1998 рік він за контрактом працював тренером олімпійського центру збірної команди з легкої атлетики Китайської Народної Республіки.
 
З 1998 року працював тренером-викладачем дитячо-юнацької спортивної школи Кіровоградської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України, де кращими його спортсменами стали Андрій Томилін, Ігор Шостак, Руслан Гасанов, Кирило Євдокимов. Зусилля Іванця В. К. та його здобутки були високо оцінені спортивною громадськістю. Він неодноразово нагороджувався грамотами та відзнаками Держкомспорту України, у 1984 році нагороджений знаком «Відмінник фізичної культури і спорту СРСР», у 1989-му – знаком ЦК ВЛКСМ «Активному організатору дитячого спорту», а у 1993 році Міністерством у справах молоді і спорту України йому було присвоєно звання заслуженого тренера України. З 2005-2006р. тренер легкоатлетичної збірної України з витривалості.
 
Протягом 1980-2006 року Володимир Костянтинович постійно входив до десятки кращих тренерів Кіровоградської області, а під час відзначення 100-річчя вітчизняної легкої атлетики визнаний Федерацією легкої атлетики України кращим тренером Кіровоградської області за всі роки.
 
Вшановуючи пам’ять про тренера та колегу, вихованцями та друзями В. К. Іванця були започатковані обласні змагання з легкої атлетики, які проводяться навесні щорічно.
 
13-14квітня кіровоградський стадіон «Ікар» приймав близько 200 учасників з 14 команд регіону.
 
Відкрив змагання нещодавно обраний президент ФЛАКО Генадій Заболотний, який побажав гарних результатів атлетам, та пообіцяв всебічну підтримку королеви спорту в області. На змаганнях були присутні син Костянтин та дружина Володимира Костянтиновича Віра Максимівна Іванець, які своєю присутністю надихали юних спортсменів на особисті рекорди.
 
І навіть дощова погода, не завадила організаторам та учасникам провести змагання на високому рівні.
 
Переможцями та пизерами змагань стали:
 
100м(дівчата 1998р.н. та мол.):
1.Гвритішвілі А. 13.1с (СДЮШОР-2)
2.Яковська Н. 13.1с (ДЮСШ «Спартак»)
3.Татар С. 13.6с (Мала Виска)
100м (юнаки 1998р. н. та мол.):
1.   Медведенко К. 12.0с (Мала Виска)
2.   Майтало Д. 12.9с (СДЮШОР-2)
3.   Крячко К. 13.7с (Петрово)
100м (дівчата 1996-97р. н.):
1.   Літвіненко К. 13.3с (ДЮСШ «Спартак»)
2.   Гричанова М. 13.9с (ДЮСШ-2)
3.   Вакулка Н.14.7с (ДЮСШ «Спартак-2002»))
100м (юнаки 1996-97р. н.):
1.   Неруш Є. 11.5с (м. Мала Виска)
2.   Царенко Є. 11.7с (ДЮСШ-2)
3.   Шода М. 12.0с (Новомиргород)
200м(дівчата 1998р.н. та мол.):
1. Татар С. 29.3с (м. Мала Виска)
2. Хоменко Д. 29.4с (м. Мала Виска)
3.Ліподат І. 30.8с (Новоархангельск)
200м (юнаки 1998р. н. та мол.):
1.Медведенко К. 25.8с (м. Мала Виска)
2.Дяченко Д. 26.5с (Олександрівка)
3. Майтало Д. 26.7с (СДЮШОР-2)
200м (дівчата 1996-97р. н.):
1.   Карпачова О.. 28.4с (ДЮСШ «Колос»)
2.   Торбенко М. 28.5с ( м. Олександрівка)
3.   Середенко Ю.28.6с (ДЮСШ «Спартак-2002»)
200м (юнаки 1996-97р. н.):
1.   Неруш Є. 23.7с (м. Мала Виска)
2.   Царенко Є. 24.9с (ДЮСШ-2)
3.   Загребельний С. 25.7с (СДЮШОР-2)
400м (дівчата 1998-99р. н.):
1.   Мунтян К. 1.09.8 хв (СДЮШОР-2)
2.   Медведенко А. 1.09.9 хв (Олександрівка)
3.   Компанієць К. 1.12.3 хв (Олександрівка)
400м (юнаки 1998-99р. н.):
1.   Піменов Д 54.9с (Новомиргород)
2.   Качалов Д. 57.4с (Олександівка)
3.   Дяченко Д. 58.1с (Олександрівка)
400м (дівчата 1996-97.р. н.):
1.   Середенко Ю. 1.05.9с (ДЮСШ «Спартак-2002)
2.   Торбенко М. 1.08.1с (Олександрівка)
3.   Либа Н. 1.08.9с (ДЮСШ «Спартак»)
400м (юнаки 1996-97р. н.):
1.   Куліш А. 55.5с (ДЮСШ «Спартак-2002»)
2.   Кучеренко В. 55.9с (Мала Виска)
3.   Гурічев О. 56.5с (Новомиргород)
             800м (дівчата 1998-99.р. н.):
1.       Гвритішвілі А. 2.38.7.с (СДЮШОР-2)
2.       Осадча Є. 2.39.9с (Мала Виска)
3.       Демченко В. 2.42.3 (Олександрівка)
800м (юнаки 1998-99р. н.):
1.Качалов Д. 2.15.9 хв (Олександрівка)
2.Онойко В. 2.16.8 хв (Мала Виска)
3.Ситнік В. 2.31.9 хв (ДЮСШ « Спартак»)
800м (дівчата 1996-97р. н.):
1.       Заїка І. 2.35.4 хв(Мала Виска)
2.       Кучеренко А. 2.39.6 (ДЮСШ-2)
3.       Миронюк О. 2.42.2хв (Новомиргород)
800м (юнаки 1996-97р. н.)
1.       Таран А. 2.05.2хв (ДЮСШ «КОЛОС»)
2.       Гурічев О. 2.15.7хв (Новомиргород)
3.       Бойчук А. 2.24.2хв (Новомиргород)
1500м (дівчата 1998-99р. н.):
1.       Демченко В. 5.33.8 хв (Олександрівка)
2.       Осадча Є. 6.04.1хв (Мала Виска)
3.       Нагорянська А. 6.08.1.хв (Мала Виска)
1500м (юнаки1998-99р. н.):
1.       Онойко В. 5.15.1хв (Мала Виска)
2.       Білецький А. 5.16.2хв (Мала Виска)
3.       Кучеренко Д. 5.32.1хв (Мала Виска)
1500м (дівчата 1996-97р. н.):
1.       Заїка І. 5.18.4хв (Мала Виска)
2.       Міронюк О. 5.20.8хв (Новомиргород)
3.       Кучеренко А. 5.24.7хв (ДЮСШ-2)
1500м (юнаки 1996-97р. н.):
1.       Бойчук А. 4.53.2хв (Новомиргород)
2.       Христофоров К. 4.57.1хв (ДЮСШ «Спартак-2002»)
Висота (дівчата 1998-99р. н.):
1.Петренко Ю 155см (СДЮШОР-2)
2.Бабіч Є. 150см (СДЮШОР-2)
3.Мачнева А. 140см (ДЮСШ «Спартак-2002»)
Висота (юнаки 1998-99р.н.):
1.   Пікаш Д. 155см (ДЮСШ «Спартак-2002»)
2.   Коваль Є 130см (ДЮСШ «Спартак-2002»)
Висота (дівчата 1996-97р. н.):
1.   Сурженко М. 140см (СДЮШОР-2)
Висота (юнаки 1996-97р.н.):
1.   Балаєнко Є. 190см (СДЮШОР-2)
2.   Слуцький Я. 185см (СДЮШОР-2)
3.   Антіпов О. 165см (СДЮШОР-2)
Довжина (дівчата 1998-99р. н.):
1.   Яковська Н. 4.77м (ДЮСШ «Спартак»)
2.   Павлюк Д 4.48м (ДЮСШ-2)
3.   Петренко Ю. 4.44м (СДЮШОР-2)
Довжина (юнаки 1998-99р.н.):
1.   Кондратенко А 4.23м (ДЮСШ-2)
2.   Богаченко І. 4.22м (ДЮСШ-2)
3.   Кубраков А. 4.02м (ДЮСШ-2)
Довжина (дівчата 1996-97р.н.):
1.   Ткаченко А. 4.91м (СДЮШОР-2)
2.   Колос О. 4.88м (СДЮШОР-2)
3.   Дюбанова О. 4.54м (СДЮШОР-2)
Довжина (юнаки 1996-97р.н.):
1.   Царенко Є 5.30м (ДЮСШ-2)
2.   Крицький І. 4.46м (ДЮСШ-2)
Потрійний (дівчата 1998-99.н.):
1.   Павлюк Д. 10.27м (ДЮСШ-2)
2.   Петренко А. 10м (СДЮШОР-2)
3.   Васильченко О. 9.7м (СДЮШОР-2)
Потрійний (юнаки 1998-99р. н.):
1.   Чепурний А. 11.55м (СДЮШОР-2)
Потрійний (дівчата 1996-97р. н.):
1.   Колос О. 11.18м (СДЮШОР-2)
2.   Дюбанова О. 11.17м (СДЮШОР-2)
3.   Ткаченко А. 11.10м (СДЮШОР-2)
 
Цього року допомогу в проведені Чемпіонату області з легкої атлетики памяті В. К. Іванця надали вихованці тренера: Валерій Федорович Попов, Юрій Григорович Штемпель, перший майстер спорту Любов Анатоліївна Савенко, голова відділення НОК в Кіровоградській області В. О. Ковальов, директор кондитерської фабрики «Восточные сладости» Олексій Леонідович Фенько.
 
 
Прес-центр ФЛАКО