Лебідь другий у Дубліні та інші результати легкоатлетичного вік-енду

267
14 квітня у Дубліні атлети змагалися на дистанції 10 км. Українець Сергій Лебідь подолав її за 29.08 хв, поступившись лише ефіопу Кененісі Бекеле (28.51). Третім став ще один представник Ефіопії Ібрагім Джейлан (29.18).

У змаганнях жінок трійку призерів склали британки – Лорен Говарт (33.36), Джемма Стіл (33.49) та Джулія Блісдейл (33.53).
***
13 квітня Подебради приймали міжнародну матчеву зустріч зі спортивної ходьби. Участь у змаганнях взяли і українці.

Траса в Чехії виявилася сприятливою для атлетів. Більшість з них встановили особисті рекорди, а Айдер Аревало з Колумбії не лише виграв 20-кілометрову дистанцію, а ще й відзначився національним рекордом – 1:19.45 год. Шість секунд йому програв норвежець Ерік Тіссе, а словак Матей Тот замкнув трійку призерів (1:20.14). Українець Владислав Лобченко з найкращим результатом в кар’єрі (1:28.18) фінішував 23-м. Костянин Пузанов подолав дистанцію з 29-м часом (1:30.11), а Кирило Андрущенко з особистим рекордом (1:38.20) був 39-м.

У жінок на цій дистанції перемогла мексиканка Моніка Екіхуа (1:31.55). Чешка Люсі Пелантова (1:32.08) та італійка Антонелла Пальмісано (1:32.36) фінішували слідом. Українки Василина Вітовчик (1:40.33) та Ганна Коваленко (1:40.35) стали 11-ю та 12-ю відповідно. Галину Яковчук було дискваліфіковано.
***
У неділю ряд міст приймали марафони. У Відні переможцями стали кенійці Генрі Сугут (2:08.19 год) та Фломена Чейеч (2:24.34). У Роттердамі найшвидше дистанцію подолали ефіоп Тілахун Регасса (2:05.38) та Джеміма Джелагат з Кенії (2:23.27). Найкращий час у Тегу показали француз Абрахам Кіпротіч (2:08.33) та кенійка Маргарет Агаі (2:23.28).