4-й Київський міжнародний марафон: запрошення на прес-конференцію, присвячену питанням забезпечення правопорядку та безпеки учасників

184
У четвер, 25 квітня 2013 р. у Києві у приміщенні прес-центру інформагентства «Укрінформ» відбудеться прес-конференція, присвячена питанням забезпечення правопорядку та безпеки учасників під час проведення 4-го Київського міжнародного марафону та обмеження руху автомобільного транспорту у зоні забігу 28 квітня 2013 року. До участі у прес-конференції запрошені: Віктор Корж, заступник голови КМДА, Володимир Вовк, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Ігор Михалко, начальник прес-служби ГУ МВС України у м. Києві та Дмитро Черніцький, голова оргкомітету Київського міжнародного марафону.

 
Учасники прес-конференції висловлять свої міркування щодо світових стандартів та зарубіжного й вітчизняного досвіду проведення міжнародних спортивний подій на належному організаційному рівні, нададуть ЗМІ інформацію щодо залучення муніципальної влади, правоохоронних органів Києва (міліції, ДАІ тощо) до забезпечення правопорядку та безпеки учасників забігів, заходів безпеки, яких вживає безпосередньо оргкомітет марафону. З огляду на нещодавні трагічні події під час Бостонського марафону аспекти безпеки учасників та глядачів події набувають особливого значення, тож їм буде приділено прискіпливу увагу. Також буде детально висвітлено питання перекриття автомобільного руху на вулицях Києва, якими пролягає траса марафону, – зона, час обмеження руху тощо.
 
Прес-конференція відбудеться 25 квітня 2013 р. о 12.30 у приміщенні прес-центру «Укрінформу» за адресою: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»).
 
Контакти для акредитації представників ЗМІ:  Леся Семчишин, тел.: (066) 913-43-36, (068) 594-42-01, е-mail: PR@kyivmarathon.org