Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1996 р. н. та молодші): доки одні виступали, інші малювали

471
«Раніше мені завжди здавалося, що гарно писати може лише людина з гарною душею. А якщо душа гарна, то і зовнішність повинна їй відповідати», – якось сказав знайомий про журналістів. Під час чемпіонату України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1996 р. народження та молодші) не стільки писали, скільки малювали. Талановиті та вродливі 14-15-річні хлопці та дівчата, учні 6-А класу Ялтинської художньої школи ім. Федора Васильєва у малюнках зображували своє бачення змагань у рамках проекту «Чемпіонат очима юних митців».

 
Класний керівник юних художників Катерина Фінашина відразу відгукнулася на пропозицію взяти участь у проекті. Підтримали її і учні. «Навчити малювати можна будь-кого, але художником може бути не кожен. Справжній художник інколи може не малювати, а. наприклад, гарно фотографувати. Я намагаюся привити учням вміння бачити світ по-різному, дуже важлива фантазія і уява», – пояснює Катерина Миколаївна.
 
Проект «Чемпіонат очима юних митців» не перший для його учасників. Нещодавно вони взяли участь у Республіканському семінарі з композиції, брали участь в акціях проти куріння, сміття у місті та забруднення підводного світу Гурзуфа. Спортивний досвід у них теж є – вони неодноразово зображували гольф. Також брали участь у досить цікавому і складному проекті «Податки очима дітей». Один з учнів, Микита Наумов, навіть став переможцем всеукраїнського конкурсу. Саме він зобразив одного з найталановитіших учнів класу Руслана Рамазанова у вигляді зеленого коника.
 
Руслан Рамазанов та його зображення Микитою Наумовим.
 
Руслан виріс у сім’ї митців. Як розповіла Катерина Фінашина, його мама – відома й надзвичайно талановита художниця. А її син крім того, що малює, займається легкою атлетикою і брав участь у чемпіонаті. Тим цікавіше було б побачити його малюнки. Проте коли товариші малювали, Руслан стрибав і надихав своїх однокласників. Стрибав у зеленій футболці. Звідти й зелений коник Наумова та супермен, названий RuzikMan, у роботі Микити Бакланова.
 
Проте Рамазанова зображували не всі. Асоціації, як і техніка виконання робіт, у кожного були своїми.
 
Учні 6-А класу Ялтинської художньої школи ім. Федора Васильєва за роботою.
 
А що ж змагання? Адже юні атлети зібралися в Ялті саме заради них. Саме тут у них була чудова нагода вже зараз виконати норматив і зробити перший крок для потрапляння до складу команди на юнацький чемпіонат світу у Донецьку. Дехто ним скористався, дехто відклав це завдання на наступний старт.
 
Сезон лише починається, і багато спортсменів вирішили не форсувати підготовку і приберегти сили для того, щоб вийти на пік форми ближче до чемпіонату світу. Приміром, Михайло Яворський, який спеціалізується з бігу на 400 метрів, у Ялті виступав на 100- і 200-метрівці. Одна з лідерів збірної з метання молота Валерія Семенкова хоч і перемогла, проте вирішила приберегти сили для відбіркових змагань у Донецьку і Харкові, а потім показати свій максимум на головні старті року.
 
Про свою підготовку, очікування від чемпіонату світу і перші кроки в легкій атлетиці багато атлетів розповіли прес-секретареві ФЛАУ. Історії кожного з них ви зможете прочитати на нашому сайті вже з наступного тижня. А познайомитися з результатами чемпіонату України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1996 р. народження та молодші) ви можете за посиланням: https://uaf.org.ua/images/otherdocuments/calendar/2013/2013.04.24/index.htm
 
 
«Спортвсесвіт», Овсяннікова Анна
 
«Спорт з часів Ангелів Стародавнього Рима», Іщенко Святогор
 
«Попереду планети всієї», Власова Євгенія
 
«Ukraine Yalta», Хмеленко Аліна
 
«RuzikMan», Бакланов Микита
 
«Рус-прыг», Наумов Микита
 
«Україна – Спорт усьому голова», Яковлева Вероніка
Попередня статтяОлександр Матвійчук: «Олімпійський марафон у Ріо-де-Жанейро – моя головна мета»
Наступна статтяІгор Давидов: мандрівник з характером переможця