Олексій Сокирський почав міжнародний сезон з четвертої сходинки в Токіо

376
5 травня в Токіо відбулися змагання Seiko Golden Grand Prix, які входять до серії IAAF World Challenge. Український молотобоєць Олексій Сокирський на своєму першому старті літнього сезону став четвертим з результатом 74,93 м.

Змагання у секторі для метання молота серед чоловіків з найкращим результатом сезону у світі виграв чех Лукаш Меліх (79,00 м). Слідом розташувалися Дільшод Назаров з Таджикистану (77,61) і росіянин Сергій Літвінов (76,49).

Крім Меліха авторами ще двох найкращих результатів сезону у світі стали кенієць Джайрус Бірех і росіянка Анна Чічерова. Бірех подолав дистанцію 3000 метрів з перешкодами за 8:15.26 хв, а Чічерова перемогла у секторі для стрибків у висоту з результатом 1,95 м.

Екс-лідер сезону з бігу на 100 метрів американець Майк Роджерс виграв змагання в Токіо з результатом 10,19 с. Його співвітчизник Бершоун Джексон був поза конкуренцією на 400-метрівці з бар’єрами. Японець Юкіфумі Муракамі став єдиним, хто відправив спис за 80-метрову позначку – 81,16 м.

Змагання у Токіо повинні додати впевненості американці Лоло Джонс. На 100-метрівці з бар’єрами вона випередила найближчу переслідувачку, свою співвітчизницю Келлі Веллс, на 15 сотих секунди – 12,92 с. Ще одна атлетка зі США, Джейні ДеЛоач Соукуп, фінішувала третьою (13,11 с), а у секторі для стрибків у довжину перемогла з результатом 6,82 м.
Попередня статтяУкраїнка Олена Бурковська виграла марафон у Ганновері з рекордом траси
Наступна статтяГанна Князева вийшла в лідери світового сезону з потрійного стрибка