У Києві визначилися переможці Кубка України з метань

356
20-22 травня в Києві проходив Кубок України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з легкої атлетики (група метань). Змагання, присвячені пам’яті ЗМС Олександра Клименка, ЗТУ Т. О. Клименко та ЗТУ Андрія Шурепова, приймала олімпійська база в Конча-Заспі.

Участь у змаганнях взяли 240 спортсменів з 19 регіонів України. Досить запеклою була боротьба у секторі для метання молота. Євген Виноградов лише на кілька сантиметрів зумів випередити фіналіста Олімпійських ігор Олексія Сокирського (77,38). Перемогу Виноградову принесли 77,65 м.

Змагання серед жінок виграла Ірина Секачова (70,00 м). Ірина Новожилова була другою (69,30 м).

Андрій Бородкін та Галина Облещук були поза конкуренцією в секторі для штовхання ядра. Бородкін виграв змагання з результатом 19,34 м. Андрій Семенов (18,39) та Віктор Самолюк (18,32) розташувалися слідом.
Галині Облещук штовхнула ядро на 18,77 м.

Володимир Бітюцький виграв змагання з метання списа (69,48 м). У Жінок найсильнішою була Тетяна Ляхович (52,10). Вищий результат показала переможниця молодіжної першості Ганна Хабіна – 54,40 м.

Олексій Семенов виграв змагання з метання диска (64,19 м). Микита Нестеренко виступав серед молоді і теж став першим (62,88 м).

У змаганнях жінок серед дорослих була лише одна учасниця – Ольга Доброва (37,45 м). Головна боротьба тут розгорнулася серед молоді. Переможницею з неї вийшла Юлія Курило (57,43 м). Тетяна Юр’єва (57,08) та Ольга Абрамчук (55,18) слідом.

У командній першості перемогла Київська область. Місто Київ та Черкаська область посіли другу та третю сходинки відповідно.

Коротка довідка
Олександр Клименко був одним з найсильніших штовхальників ядра в історії України. Його особистий рекорд – 20,84 м. За свою кар’єру він виграв «бронзу» чемпіонату світу-1991, «срібло» чемпіонату Європи-1992 в приміщенні. Був чемпіоном Європи серед юніорів у 1989 році. А 1992-го був у вісімці найсильніших на Олімпійських іграх у Барселоні.
Попередня статтяДвоє українців потрапили до призової трійки на змаганнях у Пекіні
Наступна статтяЕлизавета Брызгина: «Готовимся к сезону путем участия в различных турнирах»