У Києві відкрився легкоатлетичний манеж

409
24 травня в Києві відбулася надзвичайно важлива для української легкої атлетики подія. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега, президент НОК України Сергій Бубка, заступник міністра молоді та спорту України Сергій Глущенко та президент ФЛА м. Києва Віктор Грінюк урочисто відкрили відреконструйований манеж на Березняках. Участь у заході взяв ряд почесних гостей, серед яких був і президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.

 
«Манеж на Березняках – знакове місце для української легкої атлетики, – відзначив Ігор Гоцул. – Надзвичайно важливо, що після затяжної паузи його знову введено в експлуатацію. Свого часу ці стіни бачили багатьох зірок, їхню наполегливу працю, їхні амбіції та досягнення. Тепер сюди знову зможуть повернутися наші спортсмени. Без перебільшення, відкриття легкоатлетичного манежу – справжній прорив і дуже важлива подія в спортивному житті нашої країни».
 
Цікаво, що свого часу тут тренувалася і Галина Герега. «Саме тут я виконала перший розряд з легкої атлетики», – зазначила вона на відкритті.
 
Реконструкція манежу проходить у два етапи. До осені планується також зробити зону для розминки, силовий зал та місце для легко збираних трибун. Наразі покладено покриття, зроблена розмітка, готові адміністративна споруда та гуртожиток. Щодо доріжок, то тут спробували знайти золоту серединку – укласти покриття, яке підходило б і для тренувань, і для змагань.
 
Новий манеж вирішить проблему багатьох українських атлетів. Відтепер вони зможуть проводити тут збори. А після остаточного завершення реконструкції у манежі планується проведення національних змагань найвищого рівня та деяких міжнародних змагань.