«Діамантова ліга»: Віра Ребрик у кроці від призової трійки в Нью-Йорку

259
У Нью-Йорку завершився третій етап «Діамантової ліги». Цього разу українки залишилися без «діамантових» очок, а глядачі побачили два найкращі результати сезону в світі.

 
У кроці від першої трійки зупинилася Віра Ребрик. У другій спробі вона відправила спис на 60,95 м. Власне, ця спроба і стала останньою результативною у спортсменки. Решта були з заступами.
 
Змагання з метання списа виграла німкеня Крістіна Обергфьолль (65,33 м). Росіянка Марія Абакумова (64,25 м) та австралійка Кімберлі Мікл (63,93 м) розташувалися слідом.
 
Не зовсім вдалим видався старт для стрибунки у висоту Олени Холоші. 1,80 м вона взяла з першої спроби, проте вже на 1,85 м її спіткала невдача. Українка разом зі ще двома спортсменками поділила п’яту сходинку.
 
Хорватка Бланка Влашич відсвяткувала повернення у сектор перемогою з результатом 1,94 м. У шведки Емми Грін-Трегаро та американки Бріджетти Барретт по 1,91 м, проте шведка виграла цю дуель за спробами.
 
Найкращий результат сезону серед дорослих та юніорів з бігу на 5000 метрів показав ефіоп Хагос Гебрівет (13.10,03 хв). Також світовий топ-лист сезону очолила дискоболка Сандра Перкович з Хорватії – 68,48 м.
 
У секторі для стрибків з жердиною найкращих результатів сезону в світі глядачі не побачили, проте на власні очі могли спостерігати за рекордсменкою світу в приміщенні Дженніфер Сур. Американка на домашньому старті настрибала 4,63 м, яких було цілком достатньо для перемоги. Бразилійка Фабіана Мурер друга (4,53 м). Такий самий результат у кубинки Яріслей Сліви, проте вона поступилася за спробами.
Попередня статтяУ Києві відкрився легкоатлетичний манеж
Наступна статтяМаргарита Дорожон стала третьою на турнірі в Галле